Týdenní horoskopy podle tarotu od 10. do 16. května 2021

Berani kráčí na pohodu a Býci se učí říkat NE. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vykroč na pohodu a s úsměvem. Být nad věcí se ti rozhodně vyplatí. Všichni kolem tebe jsou podráždění a mohli by tě vtáhnout do negativní nálady. Nic se neděje, zachovej klid, neber si nic osobně a pak se můžeš těšit na radostné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V klidu vykroč z domu a nezapomínej, že se opravdu nemusíš každému zavděčit. Pokud na tebe budou ostatní přehazovat své úkoly nebo nesmyslné požadavky, což platí také pro rodinné příslušníky, v naprosté pohodě řekni NE. Nesmíš se nechat neustále omezovat, je zapotřebí omezit druhé, potom se můžeš těšit na velmi krásné dny s kapkou štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Připrav se na skvělé dny plné krásných pocitů a také dobré společnosti. Jako bys byla pro ostatní magnet, který přitahuje pozornost ostatních. Rozdávej pohodu, ale dávej si pozor, aby to nebylo na úkor tvého klidu i zdraví. Zlatá střední cesta je klíč ke štěstí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělá zpráva je, že pocítíš silný příval energie, což můžeš využít nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. V práci je potřeba pohlídat si napětí, které vzniklo kvůli nevyřešeným konfliktům, zkrátka a dobře, buď nad věcí, nevšímej si nevrlých kolegů a pak prožiješ skvělé dny, které poběží přesně podle tvých představ i plánů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocítíš radost nejen z dobře vykonané práce, ale také příval štěstí, který tě celou pohltí. To, že prožiješ skvělý týden, je jisté. Raduj se, bav se, randi a rozdávej radost také ostatním, sdílené štěstí se ještě znásobí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Raduj se! Máš před sebou báječné dny, kdy dokončíš všechno, co ti v minulosti nešlo. Nic tě nemůže vyvést z míry, veškeré spory s přehledem smeteš ze stolu a díky tomu tě čeká radost, láska a harmonie.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Jsi schopná zvládnout a vykonat nemožné. Skvělé energie, dostatek síly a také nadšení od pondělí až do neděle. Úspěch sklidíš nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a ve vztazích. Máš skvělé nápady a zvládáš potěšit ještě ostatní, užívej své dny, budeš nadšená.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dynamický týden se ponese v rytmu dobré nálady, radosti a také štěstí. Můžeš si dovolit zariskovat a koupit stírací los nebo zrealizovat nový projekt. Úspěch očekávej v osobním životě, lásce, na cestách a také v zaměstnání.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Můžeš se usmát a směle vykročit do nového týdne, který bude úspěšný a také velmi dynamický. Sklízíš sladkou úrodu, ať již v práci či osobním životě. Díky své pečlivosti, vytrvalosti, síle, prožíváš velmi příznivé a úspěšné období.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Trápí tě neupřímnost a faleš? Nic si z toho nedělej a zkus být nad věcí, jen tak se vyhneš zbytečným konfliktům. Až se uklidníš, uvědomíš si, že to, jak se k tobě ostatní chovají, je jejich problém a tebe se to netýká. Nejen, že se ti uleví, ale jako bonus prožiješ velmi krásné a harmonické dny.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Máš před sebou dny plné skvělé energie a také nápadů. Nové začátky v tobě probouzí stále víc radosti a dobrého pocitu. Máš důvod být na sebe právem hrdá. Proudí k tobě inspirace, láska, štěstí a také nadšení. Zvýšená aktivita vyžaduje dostatečný odpočinek, na který bys mohla zapomínat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno, co v tomto týdnu začneš, bude mít dlouhodobý vývoj. To, že budeš nadšená, je jisté. Dařit se ti bude v osobním životě, v lásce i vztazích obecně. Usmiřuj se, odpouštěj a miluj. V těchto dnech prožíváš úlevu z náročného období, které je konečně za tebou.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

10.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist