Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 9. do 15. listopadu 2020

Zařizuj, vyřizuj, komunikuj…

Berani, je čas na odpočinek. Býci, překonejte lenost. Blíženci, náhody neexistují. Jaký bude nový týden, prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nastává pauza, nadechni se a vykroč s úsměvem do nových dnů. Vůbec nejsou špatné, naopak, když si uvědomíš, jak moc jsi byla pracovně vytížená, pochopíš, že se vlastně nic zásadního neděje a užiješ si skvělý týden zcela ve tvé režii. Odpočívej, relaxuj v přírodě a buď osudu vděčná, že ti nucenou přestávku přinesl v pravý čas i chvíli.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nadechni se a nalaď na svůj vnitřní klid i úsměv, jen tak zvládneš náročnější dny v naprosté pohodě. Trošku podlehneš lenosti a nechuti pracovat, ale to se v polovině týdne změní. Uvolni se, dívej se na svět s nadhledem a pak se můžeš spolehnout na pohodové a radostné dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začni se těšit na dynamický týden, který bude zcela ve tvé režii. Zařizuj, vyřizuj, miluj a raduj se. Budeš nadšená, nečekané „náhody“ obohatí tvůj život a také tě pobaví. Pocítíš velký vděk a také lásku k životu, úspěch očekávej v podnikání či obchodních strategiích a různorodých činnostech.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se těšit na krásné a pohodové dny. Ať se ve tvém okolí děje cokoliv, tebe se to prostě a jednoduše netýká. Očekávat můžeš také odměnu za dobře vykonanou práci, tvořivostí a inspirací motivuješ ostatní. Sdílej radostné chvíle s nejbližšími, tvé štěstí se znásobí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělý týden je tady jen pro tebe. Otevři se novým možnostem a nabídkám, očekávej úspěch pracovní i osobní. S naprostým přehledem oplýváš skvělou komunikací, dobrými nápady, které se rozhodneš také ihned realizovat. To, že budeš nadšená, je jisté. Neboj se řešit starší záležitosti, se kterými nebylo možné pohnout.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Staré končí a nové přichází, můžeš si v klidu vydechnout, přichází lepší časy, které v tobě probudí mnoho radostných pocitů. V klidu dokonči vše potřebné a s úsměvem vykroč vstříc novým začátkům i možnostem. Štěstí se tě hned tak nepustí, poděl se o svou radost s ostatními.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Každá změna vyvolává obavy, postav se strachu čelem a nenechej se ovládat. Jestli řešíš pracovní problémy, důvěřuj si a neustále si opakuj, že se vše děje pro tvůj prospěch, což je také pravda. Pokud tvůj pracovní poměr končí, nemusíš se obávat, protože nová nabídka se objeví velmi rychle, proto je důležité zachovat klid a neztrácet důvěru. Štěstí ti jde naproti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci to zcela nepůjde podle tvých plánů a představ, to, co se jevilo jako jisté, se najednou obrátí proti tobě. Příště se raději drž původních plánů a nesnaž se za každou cenu prosadit svou pravdu, jakmile se situace vyřeší, vstoupí do tvého života nové a svěží nápady. Štěstí je ti na blízku, zachovej klid, důvěru a přijmi s láskou nabízenou pomoc.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové začátky, skvělé příležitosti a také mnoho dobrých nápadů jsou na pořadu týdne. Energie ti chybět nebude a zvládneš zařídit nemožné, dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích i osobním životě. Do čeho se pustíš, bude úspěšné, zařizuj a realizuj, výsledky tě nadchnou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pohodový týden bude ve znamení hmotných a finančních záležitostí. Neboj se prokázat na veřejnosti svůj um a dovednost. Díky tomu můžeš získat velký úspěch ve své profesi, skromnost stranou a s radostí ukaž, co umíš. Dařit se ti bude také v osobním životě a vztazích obecně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dobrá nálada právě přichází a zůstává s tebou každičký den. Raduj se, pracuj a miluj, všechno ti půjde snadno a lehce. Toužíš po změně? S chutí do toho, budeš nadšená a úspěšná. Vychutnávej si velmi příjemnou pohodu a dobrou náladu, nudit se rozhodně nebudeš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to sice nepůjde podle tvých představ, ale to neznamená, že se ti nebude dařit. To, co jde vyřešit, udělej a zbytek nechej být, všechno nakonec do sebe zapadne téměř samo. Zachovej si nadhled a důvěřuj své intuici, povede tě spolehlivě vpřed, to, že budeš nadšená, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist