Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 8. do 14. února 2021

Plánuj, miluj, raduj se

Berani a Býci jsou úspěšní. Lvi a Panny drží pevně otěže ve svých rukou. Váhy, štěstí je vaše. Naše horoskopy podle tarotu ti právě nyní prozradí, nač se můžeš v novém týdnu těšit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš před sebou pohodové dny, které prožiješ v radosti, harmonii a lásce. Usměj se a vykroč vstříc dobré náladě. Nezapomínej na své nejbližší i přátele, pokud je to jen trošku možné, sdílejte krásné chvíle společně, tvá radost a štěstí se ještě umocní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Úspěch můžeš očekávat na úřadech, v práci, ve škole a také při právních jednáních. Nic neodkládej na potom jen proto, že zrovna nemáš chuť něco řešit, byla by to velká škoda. Štěstí na tebe čeká také v osobním životě, proto je dobré podělit se o krásné okamžiky s ostatními a sdílet vše společně.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V těchto dnech se umocní tvůj pocit štěstí a spokojenosti, jako bys jednou provždy nechala staré křivdy za sebou a směle vykročila vstříc novému životu bez minulosti a strachu. Jsi skvělá, drž se svého srdce a neuděláš chybu, očekávej štěstí, lásku a harmonii ve všech oblastech.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nalaď se na pohodu a připrav se, že vše bude vyžadovat trpělivost a harmonii. Nyní pro tebe platí známé a dobré přísloví: Trpělivost růže přináší. Tobě přináší tolik vytoužený kladný výsledek toho, oč delší dobu usiluješ. Nespěchej a pak se můžeš těšit na úspěšné chvíle naplněné štěstím a radostí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli tě trápí jakýkoliv pracovní problém, „hurááá“, odchází pryč a ty se můžeš začít radovat. Pokud jsi dlouhodobě nezaměstnaná, podaří se ti sehnat i v této nelehké době dobře placenou brigádu, která se časem může změnit na stabilní pracovní pozici. Štěstí, hojnost, pohoda to vše je tady jen pro tebe, naslouchej intuici a nechej se vést.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nádech, úsměv a otěže drž pevně ve svých rukou, tento týden bude pořádná jízda a jak ukočíruješ směr i cíl, záleží pouze na tobě. Všechno se konečně dává do pohybu a změny, které na tebe čekají, se ti rozhodně budou líbit. Nemusíš se bát, osud je ti velmi příznivě nakloněn.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska, harmonie, klid a radostné dny jsou tady jen pro tebe. Tento týden se ponese v rytmu skvělých energií a nadčasových pocitů spokojenosti i lásky. Máš před sebou dny plné nových příležitostí, které tě nadchnou a okouzlí, užívej života a poděl se o radost také s ostatními.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máš práci, můžeš očekávat úspěch, jestli místo hledáš, tak se na tebe usměje konečně štěstí a vyhraješ konkurz nebo zazáříš na pracovním pohovoru. Rozhodně se můžeš těšit na skvělé dny a štěstí také v osobním životě, které věrně stojí při tvém boku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Začátek týdne bude trošku náročnější, ale když nepodlehneš sebelítosti a postavíš se k životu čelem, nemusíš mít žádné obavy, všechno se velmi rychle srovná a tobě se podaří v naprostém klidu odstranit veškeré překážky. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Využij skvělé energie ve svůj prospěch, jediné, nač si dát pozor, je ukvapenost a přílišná horlivost, stačí, když se budeš držet zlaté střední cesty. Potom se můžeš těšit na báječné dny, které vynikají skvělou intuicí, tvořivostí a nadšením. Ostatní jen tiše závidí a obdivují tvé výkony, kterými je motivuješ.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou dny plné radosti, dynamičnosti a také temperamentu. Nač sáhneš, to se ti podaří zrealizovat, dokončit nebo výhodně naplánovat. Úspěch očekávej na zkouškách, úřadech či při právních jednáních. Osobní život nezůstane pozadu a nádherné chvíle s nejbližšími rozzáří tvé dny jako světlo na konci tunelu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Radost, láska, pohoda i nadšení právě přichází. Nic není problém a neexistuje překážka, kterou bys v naprostém klidu a pohodě neodstranila. Jednej, zařizuj a vyřizuj, budeš nadšená nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce i osobním životě.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.2.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist