Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 7. do 13. prosince 2020

Nespěchej a vychutnávej život

Váhy mají štěstí. Beranům chybí trpělivost a Ryby se radují. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Trpělivost růže přináší, což pro tebe platí dvojnásob, když nebudeš tlačit na pilu a jednotlivými dny budeš proplouvat na pohodu a klid, prožiješ neuvěřitelné chvíle nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Nespěchej, nechej věci dozrát a vychutnávej každý den, jako by měl být tím posledním, tvé nadšení nakazí také ostatní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází zlepšení a chvíle oddechu. Konečně dospěješ k řešení, o kterém jsi již dávno přemýšlela a bála ses vše zrealizovat. Realizuj, jednej, raduj se, protože na tebe čekají báječné dny s příslibem nového a lepšího života. Pokud se stěhuješ nebo hledáš nové bydlení, vše dopadne na výbornou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Po delší době přichází velká úleva, složení zbraní a usmíření nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Atmosféra, která byla víc než napjatá, se zklidňuje a tobě se neskutečně uleví, až teď si uvědomíš, jak těžké období jsi prožívala. Odpočívej, relaxuj a užívej každodenní radosti, máš důvod ke štěstí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nadechni se a vykroč do nového týdne s úsměvem a nadhledem. Začátek bude trošku složitější zejména v pracovní oblasti, kdy může podnik oznámit ukončení činnosti. Pro tebe to ovšem nic neznamená, protože nová nabídka přijde jako blesk z čistého nebe. Harmonické dny můžeš očekávat v osobním životě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš skvělé nápady a také sršíš vtipem, který samozřejmě obohacuje životy ostatních. Pokud potřebuješ dořešit záležitosti z minulosti, neváhej a pusť se do toho, výsledek bude ohromující. Jednej, zařizuj a vyřizuj, štěstí stojí při tobě ve všech životních oblastech.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dávej pozor, co řekneš nahlas, z nějakého důvodu budeš cítit napětí a mít touhu „srovnat“ všechny do latě. Než něco vyslovíš nahlas, raději počítej do dvaceti a zhluboka dýchej, je zcela zbytečné ranit někoho slovem, které již nejde vzít zpět. Když to zvládneš, můžeš se těšit na skvělé dny, bylo by dobré vyhýbat se dlouhodobým řešením a jen tak na pohodu proplouvat každým dnem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou šťastné a radostné dny, které tě hned tak neopustí. Co se dělo v minulosti, je pryč a nyní přichází období míru a klidu. Užívej své štěstí plnými doušky a nezapomeň se podělit s ostatními, tím se vše ještě umocní a znásobí. Tvé pocity jsou nádherné a čisté, co víc si přát.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno, co potřebuješ dokončit, ať již pracovně, osobně či na studiích, dopadne skvěle. Drobné překážky hravě odstraníš a již nic nestojí v cestě tvému štěstí, pohodě a také lásce. Ocenění za dobře vykonanou práci tě potěší a nastartuje k dalším nápadům, které začneš se svým týmem postupně realizovat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nastává období splněných přání a také snů. Radost, láska, pohoda a klid je tady nejen pro tebe, ale také pro všechny ve tvé blízkosti. Udělej si radost malým dárkem a pamatuj také na ty, co máš ráda, někdy stačí k radosti návštěva, úsměv, či společná vzpomínka na prožité chvíle.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Situaci, která tě trápila, si nečekaně vyjasníš a jednou provždy ukončíš. Nastává příměří a období klidu i míru. Následuj svou intuici, a pokud ti šeptá, ať se věnuješ kreativní činnosti – umění, rozhodně ji následuj, budeš nadšená. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci, sdílej svou radost s ostatními a tvé štěstí se znásobí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě a velmi příznivě ovlivní každý den. Radost a štěstí jdou věrně při tvém boku. Také v práci se ti bude dařit a nabídku na nový projekt či nové místo rozhodně neodmítej jen kvůli tomu, že máš strach, abys vše zvládla. Zvládáš mnohem víc, než tušíš, odlož strach a vykroč vstříc novým možnostem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zisk, úspěch, nadšení i láska je tady jen pro tebe. Dobré finanční podmínky nebo nová pracovní nabídka v tobě probudí mnoho radostných pocitů i nadšení. Nečekaná návštěva ti udělá radost a společné vzpomínky na minulost vykouzlí mnoho úsměvů a smíchu. Užívej každý den, máš důvod se smát a radovat.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.12.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist