Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 5. do 11. října 2020

Studuj, pracuj, miluj…

Berani budou pochváleni. Býci dokážou nemožné. Blíženci udělají radost. Jaký bude nový pracovní týden, ti právě nyní prozradí naše zábavné horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V pracovní oblasti se můžeš těšit na úspěch, pochvalu a také náležité ocenění za skvělou práci, kterou odvádíš. Pozadu nezůstane ani nezaměstnaná, která má velkou šanci uspět při konkurzu a konečně najít odpovídající zaměstnaní. Rozhodně máš důvod k radosti, pokud tě nikdo nepochválí, udělej to sama, zasloužíš si to.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dokážeš nemožné! Využij skvělé energie a začni realizovat vše, co ti v minulosti nešlo. Najednou pochopíš, jak je vše snadné a zjistíš, že tě intuice vede vpřed bez usilovného přemýšlení a chtění něco změnit i přesto, že to nejde. Všechno do sebe zapadne téměř samo a ty s úsměvem vykročíš vstříc novým začátkům a změnám.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš svůj osud pevně ve svých rukou. Štěstí ti přeje nejen v pracovní oblasti, ale také finanční a ve vztazích. Nezapomínej také na své zdraví a na svou duševní pohodu, odpočívej a vyzkoušej novou aktivitu, která v tobě probudí mnoho radosti i smíchu. Rozhodně věnuj dostatečný čas jen sobě a odměň se za skvěle odváděnou práci, štěstí stojí pevně při tobě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dávej pozor na to, co řekneš nebo učiníš ostatním. Z nějakého důvodu zpočátku týdne můžeš podlehnout napětí a stresu. Naštěstí se vše velmi rychle změní, proto si dávej pozor na slova, kterými bys nechtěně mohla ostatním zasadit ránu. Nedělej žádné zásadní rozhodnutí a v klidu procházej den po dni s úsměvem, pak se můžeš těšit na pohodu a harmonii v práci i doma.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Spěcháš a tvé tempo je přímo vražedné? Na chvíli se budeš muset zastavit, vydechnout a nepodstatné věci s láskou pustit. Nesnaž se dělat nic na sílu a urputně jen proto, abys měla klid. Opak je totiž pravdou, čím víc budeš usilovat o výsledek podle svých představ, tím větší zklamání pocítíš. Nadechni se, usměj a dovol životu, ať se na chvíli o sebe postará sám, pak prožiješ báječné a radostné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po období nezdaru přichází velmi plodné období, a to nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a financích. Pusť se s odvahou a nadšením do nových aktivit, realizuj projekty a neboj se vyrazit na konkurz vysněné práce. Harmonie, láska a radost ze života ti zaručí nadčasové dny, užívej plnými doušky a rozdávej dál.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vychutnávej velmi příjemnou a harmonickou atmosféru od pondělí až do neděle. Usměj se na sebe do zrcadla a vykroč vstříc nádherným dnům, budeš nadšená nejen v práci, ale také v osobním životě. Aby toho nebylo málo, úspěch zaznamenáš také při zkouškách, pohovorech či náročných úředních jednáních. Máš pocit, že se tě to netýká a neustále se mračíš? Rozhodni se pro pohodu a něco proto udělej, pak se štěstí objeví také u tebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zbytečně se nestresuj, nadechni se a udělej jednoduchou očistu nejen v práci, ale také doma. Nemusíš přeci všechno stihnout hned a sama. Hned v pondělí rozděl úkoly také mezi ostatní, udělej si radost a naplánuj víkend podle svých představ. Pak se můžeš těšit na skvělé dny bez ztráty síly a také dobré nálady.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělá spolupráce s kolegy v zaměstnání, skvělé energie a pohoda také v osobním životě. Zkrátka a dobře bude se ti dařit úplně ve všem. Studuj, pracuj, miluj a usmívej se! Máš k tomu dobrý důvod, a pokud si říkáš, že se tě to netýká, je nejvyšší čas se sebou něco udělat a přestat být negativní, když se podíváš kolem sebe, uvidíš krásu bytí a věř, že máš být za co vděčná. Úsměv a radost je tady zdarma pro všechny, využij jeho moc a sílu, budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V pondělí se obrň trpělivostí a z domu vykroč s úsměvem, když to zvládneš a nenecháš se ovlivnit pracovní atmosférou, která může být napjatá, prožiješ parádní týden. Nadechni se a seber sílu, kterou máš, abys vše zvládla bez většího napětí či hádek, pamatuj, tebe se to netýká. V osobním životě se můžeš těšit na příjemné chvíle s rodinou či přáteli.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V oblasti práce, výdělků i vzdělávání se na tebe usmívá radost a štěstí. Jestli jsi měla pocit, že tě smůla provází na každém kroku, tak teď je konečně všechno jinak. Štěstí se na tebe culí ve všech směrech, otevři náruč, usměj se a raduj, máš totiž důvod být šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přichází velmi příznivé dny, které také přejí k dořešení veškerých sporů. Situaci, která tě trápila, uhladíš, vyjasníš a dořešíš. To, že se uleví nejen tobě, ale také ostatním, je jisté. Studuj a vzdělávej se, budeš úspěšná, a navíc nové zkušenosti bohatě zúročíš v práci i v osobním životě.

foto-zdroj: shutterstock.com

5.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist