Týdenní horoskopy od 27. září do 3. října 2021. Dynamické dny budou plné energie

Berani jsou odvážní. Blíženci draví. Raci nadšení. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začátek týdne bude dynamický, podpořený skvělými nápady i plány. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci a vztazích obecně. Plánuj, zařizuj, studuj a neboj se být odvážná, máš šanci získat to, oč jsi v minulosti usilovala. Štěstí stojí věrně při tobě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Za skvěle odváděnou práci na tebe čeká zasloužená odměna. Zkrátka nepřijdeš ani v osobním životě, na pohovorech či při důležitých úředních jednáních. Jakmile nastartuješ první den v práci, bude se ti dařit v mnoha směrech. Štěstí, radost, úspěch i láska je tady jen a jen pro tebe.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Skvělé energie, dobré pocity a také hravost s přirozenou dravostí je součástí tvých dnů. Dobrá zpráva v tobě probudí mnoho krásných pocitů, které se rozhodneš sdílet s ostatními, tvá radost se ještě znásobí. Dařit se ti bude v práci, v lásce i vztazích obecně.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hluboký klid a mír zavládne nejen v osobním životě, ale také v práci. Konečně přichází ukončení válek i sporů a na tebe čeká velká úleva. To, co bylo, je pryč. Nyní se můžeš těšit na nové pracovní příležitosti i radostné chvíle ve vztazích a lásce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Klidně se usměj na život a vykroč vstříc nádherným dnům. Dařit se ti bude v práci, při studiích, na úřadě či u soudu. Harmonie, klid, pohoda a radost je tady jen pro tebe. Pokud se chystáš na pracovní pohovor, tak věř, že nové místo je již tvé.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vykroč do nových dnů s úsměvem a nenechej se otrávit ostatními, kteří nemají zrovna dobrou náladu. Tebe se to netýká. Pokud se v práci vyskytne problém, neboj se vše neprodleně vyjasnit. Díky tomu získáš obdiv nejen ostatních, ale také nadřízeného.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej zvýšenou aktivitu, dynamičnost a radost z pracovních i osobních úspěchů. Nač sáhneš, to se ti povede a dobré pocity tě hned tak neopustí. Inspirace, tvořivost i nadšení z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho radosti a nadšení.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pusť se s chutí do práce, protože na tebe čekají báječné dny. Udržuj si dobrou náladu a neboj se začít realizovat své sny a tajné projekty. Máš před sebou dny úspěchu, radosti i lásky. Využij je na maximum.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dívej se na svět reálně a nenechej se vlákat do „pasti“, která ti může nabízet skvělé nové místo za nesmyslné platové podmínky. Všechno, do čeho se pustíš, řádně ověř a poraď se s odborníkem. Což platí zejména pro důležité smlouvy a dokumenty, mezi řádky jsou skryté podmínky, které by se ti rozhodně nelíbily. Potom se můžeš těšit na příjemné a pohodové dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci to nepůjde přesně podle tvých představ, naštěstí se vše v polovině týdne srovná a ty si uvědomíš, že problémy ostatních nevyřešíš. Nemíchej se proto do záležitostí jiných, vše by se obrátilo proti tobě. Pak se můžeš těšit na příjemné a harmonické dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš dostatek síly a energie vyřešit jakýkoliv problém a zrealizovat tak svůj sen. Klidně se pusť do všeho, co ti v minulosti nešlo a dlouho jsi odkládala. Pusť se do boje se starými problémy a výsledek tě oslní, nadchne a předčí tvá očekávání.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Usmívej se, raduj se a buď nadšená. Máš před sebou nádherné dny. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé reálné přání. Neboj se přání vyslovit nahlas a začni vše realizovat. To, že budeš šťastná a všichni ve tvé blízkosti také, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist