Týdenní horoskopy od 27. června do 3. července 2022: Letní dny přináší štěstí a radost

Berani a Býci se radují. Blíženci neví, kde jim hlava stojí. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pocítíš radost jako malé dítě. Nikde nemáš stání a překvapení, které se objeví, může vyvolat počáteční zmatek a pak velkou radost. To, nač jsi tak dlouho čekala, právě přichází. Užívej nádherné chvíle se svými nejbližšími a rozdávej radost dál.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Síla, píle a vytrvalost, kterou jsi v minulosti vložila do jakékoliv činnosti, se ti právě nyní vrací zpět v podobě úspěchu, radosti a skvělých výsledků. Pokud tě trápí spory, nyní je správný čas vše ukončit a vzájemně si odpustit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vše se dává do pohybu. Do tvého života vstupují velmi příznivé změny se skvělými výsledky nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Cestování, poznávání nových míst a zasloužená dovolená je ústřední téma nového týdne.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rychlost a dynamičnost je energií nového týdne. Ať se chystáš na jakoukoliv událost, sklidíš úspěch. Stěhování, cestování na dovolenou, jednání na úřadě či zvládání zkoušek? Vše dáš s přehledem a úsměvem. Nic neodkládej, štěstí při tobě stojí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud potřebuješ cokoliv úspěšně dořešit, je dobré stáhnout se do soukromí a v klidu si probrat veškerá řešení. Lidé kolem neznají všechny souvislosti a mohli by tě zahrnout nevyžádanými radami, které by vše pouze oddálily. Odpovědi nalezneš v sobě. Tvé rozhodnutí bude úspěšné a šťastné.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Soustřeď se na získávání nových vědomostí. Jestli jsi dostala zajímavou nabídku, ať již pracovní či osobní, a neumíš se rozhodnout, tak věř, že sklidíš úspěch, štěstí a radost z dobře odvedené práce. Zapomeň na strach, buď pečlivá a trpělivá. Tvá činnost ti přinese dlouhodobý úspěch.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dávej pozor na rušivé myšlenky, které tě z nevysvětlitelných důvodů mohou odvádět od dobře odvedené práce. Zbytečně by rozkolísaly tvou harmonii a rovnováhu. V klidu se pusť do práce, zapomeň na strach a věř, že pak prožiješ nádherné chvíle s rodinou či kolegy v zaměstnání.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Potěší tě neočekávaná zpráva nebo nabídka na cestu. Nový týden bude ve znamení svižných, rychlých a úspěšných energií. Všechno bezodkladně dokonči, zařiď, vyřiď a nic nezametej pod koberec. Spolehni se, že tě štěstí hned tak neopustí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Náhlá a nečekaná změna, která může přijít, v tobě rozpoutá chvilkovou bouři emocí a strach. Naštěstí je to velmi rychlá záležitost. Tvůj strach a nejistotu vystřídá nadšení, radost a důvěra v život. Začni se radovat, změny, které nastávají, jsou cestou ke štěstí, radosti a harmonii.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V podnikání, v práci či u jiné činnosti, kde musíš prokázat svůj um a talent, dochází k zásadní změně k lepšímu. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé nejtajnější přání, a tak to také je. V osobním životě, ve vztazích a v lásce nastává příznivý obrat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V pracovní oblasti může dojít ke změnám, kdy firma či podnik ukončí svou činnost. Pro tebe to znamená šanci získat místo, po kterém tak dlouho toužíš. Zapomeň na strach a vše přijmi s klidným srdcem, obrat, který přijde, vnáší do života mnoho dobrého.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Svůj osud máš pevně ve svých rukou. Očekávej úspěšné a radostné energie s dobrým výdělkem či odměnou za bravurně odváděnou činnost. Nezapomínej však také na sebe, víc věnuj pozornost svému tělu, srdci i duši. Odpočívej, relaxuj a raduj se ze života, tvé štěstí je zasloužené.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.6.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist