Týdenní horoskopy od 26. července do 1. srpna 2021. Co tě čeká podle tarotu?

Raci jsou šťastní a Býci nadšení. Blíženci, nespěchejte. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Změny, které do tvého života právě vstupují, se mohou týkat pracovní oblasti nebo osobního života. S láskou se rozluč s tím, co ve tvém životě již dávno nefunguje a otevři náruč novému životu. Budeš nadšená a šťastná, stačí se nebát a být připravená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Štěstí, láska, radost ze života a harmonie ve všech oblastech života. Užívej báječné dny naplno a nenechej se rozhodit škarohlídy kolem tebe. Nic z toho, co se děje mimo tvůj obzor, pro tebe neplatí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nespěchej a užívej léto na pohodu, nic ti neuteče. Záležitost, kterou jsi chtěla rychle vyřídit, odlož, protože v tuto chvíli se pro tebe na chvíli zastaví čas. Vše se děje správně a pro tvé nejvyšší dobro. Je na čase vypnout a hodit starosti za hlavu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dařit se ti bude ve všech oblastech, od práce až po osobní život i lásku. Užívej plnými doušky, sdílej svou radost s těmi, které máš ráda, protože tento týden je zcela ve tvé režii. Energie máš na rozdávání a ostatní budou mít co dělat, aby s tebou udrželi krok.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází velká změna v oblasti práce nebo osobního života. Rychlost tě z počátku zaskočí a překvapí, ale jakmile se nadechneš, uklidníš, zjistíš, že ses zbavila všeho nepotřebného a uleví se ti. To, že budeš šťastná, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Usměj se a vykroč vstříc nádherným a láskyplným dnům. Ať jsi kdekoliv, prožiješ pohodové a radostné chvíle s těmi, které miluješ. Pokud potřebuješ dořešit situaci, která je pro tebe emocionálně náročná, stačí, když budeš jednat s láskou a nadhledem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou dlouhou a nádhernou cestu, na jejímž konci je úspěch, štěstí i radost. Jdeš správným směrem, pokračuj a nenechej se rozhodit radami ostatních. Všechno, co v tyto dny začneš, bude mít velmi příznivý a dlouhodobý vývoj. Podaří se ti ukončit spory a vykročit s čistým štítem.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejvyšší čas na odpočinek a dovolenou. Pokud máš již po, tak nezapomeň odpočívat, tlak, který pocítíš zejména v pracovní oblasti, ti ubírá sílu a energii. Mysli víc na sebe a bude všechno v nejlepším pořádku. Vyhni se dlouhodobým řešením a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, uleví se ti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělá spolupráce s ostatními vnáší do tvého života mnoho radosti a láskyplných pocitů. Čeká tě velmi příjemné setkání s dávným přítelem či kolegou z práce. Otevři své srdíčko a začni se těšit na velmi radostné chvíle.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Můžeš se těšit na nové začátky, ať již v osobním životě, v práci či v lásce. Co bylo, je pryč a nyní přichází nádherné energie. Nenechej si štěstí proklouznout mezi prsty, jednej, zařizuj a vyřizuj, výsledek předčí tvá očekávání.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Můžeš se v klidu nadechnout a vychutnávat velmi nádherné energie. Do tvého života přichází štěstí, radost i láska. Důvěřuj sobě, ale také ostatním, díky kterým můžeš získat velmi zajímavou pracovní nabídku. Nepropásni skvělou příležitost a otevři své srdce novým možnostem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se ti bude ve všech oblastech, od práce až po osobní život. Pokud tě někdo pochválí za skvěle odvedenou práci, nebuď příliš skromná a užij si zaslouženou pochvalu. Ničeho se neboj, pusť se do jakékoliv činnosti, budeš nadšená a šťastná.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist