Týdenní horoskopy od 15. do 21. listopadu 2021. Jaký bude nový týden podle tarotu?

Berany zaskočí strach. Býci, hlavně klid. Střelci si polepší. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě teď prozradí naše týdenní horoskopy.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pasivita a strach se prosadit v tobě může probudit velké pochybnosti a úvahy o životě. Zapomeň na strach, přestaň se obávat o budoucnost a začni konat. Jakmile se zbavíš zbytečných obav, vše se pohne dopředu. Potom se již můžeš těšit na pohodové dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začátek týdne může být náročnější zejména v oblasti vztahů, ať již pracovních či osobních. Když zachováš klid, nepodlehneš emocím, udržíš malinkatou dávku optimismu, vše se velmi rychle srovná. Závěr týdne již bude slunečný a radostný.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti to nepůjde zcela podle tvých představ, což se týká také všech, které hledají místo nové. Vydrž, všechno se časem opět urovná, stejně tak jako tvoje finance. Nic zásadního se neděje, ale přesto můžeš být rozladěná, nedovol strachu, aby tě ovládl. Osobní život, rodina, přátele a láska ti vše vynahradí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci budou vztahy napjaté, jako by se ostatní rozhodli bojovat, hádat a útočit. Důvěřuj především sama sobě a nenechej se vtáhnout do sporů, tebe se netýkají. Klid, nadhled a procházka parkem ti pomůže vyčistit hlavu a prožít zbytek týdne v pohodě a harmonii.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš velkou šanci ukončit to, co jsi měla udělat dávno. Nelpi na starých zvycích a osvoboď se. Nechej minulost za sebou a vykroč vstříc lepším začátkům. Co bylo, je pryč, nyní na tebe čeká velmi zásadní změna, která se ti postupem času začne líbit a probudí v tobě mnoho krásných pocitů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Očekávej nové pracovní příležitosti a také skvělé komunikační schopnosti, které ti pomohou zvládnout náročné zkoušky, porady i jednání. Využij skvělé energie k dořešení toho, co ti v minulosti nešlo. Úspěch a štěstí je zaručené.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou dny nových příležitostí. Nepromarni skvělou šanci, jak úspěšně vylepšit život. Práce, láska, studium, nové učení, to vše je ve hře. Buď pečlivá, soustřeď se na to, co chceš změnit a výsledek předčí tvé očekávání. Radost, štěstí a pohoda je tady pro tebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je důležité, abys v zaměstnání zůstala sama sebou a nenechala se vtáhnout do nesmyslných sporů či hádek. Tebe se z toho nic netýká, radu ohledně jisté situace ti poskytne moudrá osoba, kterou potkáš zcela „náhodně“ a nečekaně. Nenuť se být ve společnosti, jestli se ti nechce, tak v klidu odmítni a stáhni se do soukromí. Někdy je zapotřebí být jen sama se sebou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Po období nezdaru konečně přichází zlepšení, a to nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Dny probíhají v klidu, ty se cítíš vyrovnaně a odhodlaně začneš měnit staré nefunkční zvyky. Dařit se ti bude ve všech oblastech, pocítíš harmonii, klid a uvědomíš si, jak krásný život je.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dynamický, akční a rychlý týden máš zcela ve své režii. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě, při navazování různých vztahů, při zdolávání náročných porad a zkoušek. Nic neodkládej a pusť se do práce, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci bude ve vzduchu viset napětí, výsledky mohou kolísat a nálada v první polovině týdne bude nic moc. Hlavu vzhůru, netrap se, klidně požádej o pomoc ostatní a věř, že se všechno zase rychle změní. Nepůjčuj peníze, již bys je nedostala zpět. Závěr týdne bude ve znamení radostných plánů na víkend s rodinou či přáteli.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádherné a láskyplné energie tě budou provázet každičkým dnem. Pozor dávej na situaci, která je pro tebe emocionálně náročná. Nemusíš se bát, všechno zvládneš na výbornou, pokud zachováš klid, nadhled a vše okořeníš špetkou humoru. Dařit se ti bude také při jednáních s muži, využij skvělou příležitost ve svůj prospěch.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist