Týdenní horoskopy od 14. do 20. března 2022

Lvi jsou silní a Raci úspěšní. Býci, dostanete skvělou zprávu. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Probudíš se do radosti. Díky své odvaze a horlivosti zdárně překonáš veškeré překážky, které stojí na tvé cestě k úspěchu. Pocítíš velkou chuť k životu a díky velké vnitřní síle motivuješ také ostatní. Nezastavuj a jdi dál, štěstí se tě hned tak nepustí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá zpráva, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho krásných emocí. V práci se ti bude dařit, a to také v případě, že jsi nezaměstnaná. Máš velkou příležitost uspět v konkurzu či na pohovoru. Můžeš se těšit na velmi příjemné dny s novými příležitostmi.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou dny nových a skvělých příležitostí. Dařit se ti bude opravdu ve všem, do čeho se pustíš, proto nic neodkládej a jednej, zařizuj, vyřizuj, studuj. Budeš nadšená výsledky, a navíc ti tvé úsilí přináší dlouhodobý prospěch.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou dny nečekaných úspěchů, čeká na tebe také velmi příjemné překvapení, které tě zaskočí, potěší a uchvátí. Využij skvělé energie zcela ve svůj prospěch a výsledek předčí tvá očekávání.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Silná mužská energie ti pomůže v náročných pracovních i osobních záležitostech. Zvládneš nemožné, proto nic neodkládej a pusť se do realizace svých snů. Můžeš se těšit na úspěch, štěstí a radost z dobře vykonané práce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci bude začátkem týdne napětí a vztahy na bodu mrazu. Nenechej se vtáhnout do pomluv a drbů. Tebe se to netýká. V polovině týdne se vše nádherně zlomí, vyjasní a ty si uvědomíš, jak dobré bylo, že jsi nepodlehla špatné náladě, kterou měli ostatní.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láskyplné, harmonické a radostné dny můžeš očekávat od pondělí až do neděle. Radost z dobře vykonané práce v tobě probouzí touhu podělit se o své štěstí s ostatními. Dařit se ti bude v osobním životě, v práci, doma i při navazování nových přátelství.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jaro ti vstoupí do života, jako bys najednou chytla druhý dech a dobrá nálada se skvělými pocity se tě hned tak nepustí. Můžeš se těšit na skvělé dny i na úspěch v práci i v rodinném životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Začni se usmívat a radovat, máš před sebou dny jako malované. V pracovní oblasti očekávej úspěch, dostane se ti uznání za skvěle odváděnou práci. Pokud hledáš nové místo, tak se spolehni na úspěch. Osobní život i láska bude bez jediného mráčku, štěstí stojí pevně při tobě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci vše poběží ve svižném jarním rytmu, který se plynule přesouvá také do osobního života. Radost, harmonie a štěstí stojí věrně při tobě. Neboj se řešit nepříjemné záležitosti, které ti v minulosti dělaly starost, vše úspěšně zvládneš a dokončíš.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Letí k tobě skvělá zpráva, která tě nadchne, potěší a okouzlí. V pracovní oblasti na tebe čeká úspěch bez ohledu, jestli práci máš nebo teprve hledáš. Zařizuj, vyřizuj, buď akční, štěstí stojí při tobě ve všech životních oblastech.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Začátek týdne bude zejména v pracovní oblasti náročnější, pondělní porada v tobě může vyvolat mnoho pochybností a také strachu. Nenechej se ovlivnit náladou ostatních, tak jak rychle strach přišel, zase odejde. Osobní život ti vše vynahradí, těšit se můžeš na pohodové a radostné chvíle se svými nejdražšími.

foto-zdroj: shutterstock.com

14.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist