Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy od 12. do 18. října 2020

Štěstí, úspěch, pohoda…

Berani září štěstím. Býci jsou šťastní. Blíženci důvěřují životu. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V práci se ti bude dařit, stejně tak v osobním a milostném životě. Náhodné setkání s dávno ztraceným kamarádem tě nečekaně obohatí. Neseď doma a vyraz do světa, otevři své srdce a začni se těšit na radostné setkání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Úspěch, štěstí, pohoda. Rozjezd nového týdne ani nezaznamenáš, díky příznivým energiím pocítíš v srdci vděk za život, který máš. To, že se ti bude dařit, je jisté. V práci na tebe čeká ocenění a doma zase harmonie, klid a láska.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Důvěřuj svým schopnostem! Není důvod se podceňovat, štěstí ti totiž přeje nejen v práci, ale také v osobním životě. Neboj se vyřídit a zařídit vše, co ti v minulosti nešlo, úspěch bude také na poradách, zkouškách či úředním jednání.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Radost z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho krásných energií. Plány, které v minulosti nešly zrealizovat, nyní s naprostou pohodou a klidem uvedeš do provozu. To, že ti štěstí přeje nejen v práci, ale také osobním životě, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na obzoru se rýsuje nová práce nebo skvělá pracovní nabídka. Rozhodně ji přijmi a neboj se, že bys něco nezvládla. Máš dostatečné schopnosti a také dravost, která projekt úspěšně spustí, což se týká také osobního života, kdy dostáváš příležitost uvést do chodu to, co nešlo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hezky v klidu se hned ráno nadechni a zkus nespěchat. Energie následujících dnů jsou ve znamení trpělivosti, která jak víš, růže přináší. Nespěchej a na nic netlač, výsledek by nebyl tak příznivý, jak si přeješ. Dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocit, že máš vždycky pravdu, může vyvolat řadu nepříjemných okolností nejen v práci, ale také v osobním životě. Když dovolíš, aby ostatní také vyjádřili svůj vhled a nebudeš je tlačit do krajních možností, pak se můžeš těšit na skvělé dny plné radosti a lásky. Nezapomínej, nehrň ostatní tam, kam nechtějí!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Příznivá zpráva je již na cestě k tobě! To, že tě nadchne, je naprosto jisté. Rýsuje se nová pracovní nabídka, projekt nebo také povýšení. Rozhodně máš důvod k radosti a také ke štěstí. Poděl se s ostatními a tím se tvá radost ještě znásobí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Po náročnějším období přichází zklidnění nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích i osobním životě. Nadechni se, usměj a přijímej život se vší parádou, budeš nadšená a štěstí se tě hned tak nepustí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít velmi dlouhodobý a také příznivý vliv pro tebe i ostatní. Soudní spory a dlouhodobé procesy se konečně ukončí a zdárně dořeší. To, že budeš nadšená, je jisté, štěstí stojí věrně u tebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co tě v minulosti svazovalo a nedovolovalo ti svobodně dýchat, konečně odchází. Začni se radovat a přijímej život takový, jaký je, to, že budeš nadšená, je jisté. Štěstí ti přeje nejen v práci, vztazích, ale také v oblasti podnikání.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se a neboj se budoucnosti. Pokud právě nyní skončila tvá práce nebo projekt, do kterého jsi vkládala mnoho nadějí, je to jen proto, že se před tebou otevírá zcela nový život. Neboj se nového, nepodléhej strachu a začni se těšit na skvělé příležitosti a také štěstí, které právě teď přichází.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.10.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist