Týdenní horoskopy: Berani najdou práci, Raky čeká skvělá zpráva a Býky úspěch

Raci a Blíženci pocítí radost z dobré zprávy. Vodnáři, dávejte pozor na dluhy a půjčky. Jaký bude nový týden od 21. do 27. června 2021 pro všechna znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci se ti bude dařit, pokud studuješ, také zde všechno zvládneš na výbornou. Na lepší časy se také blýská dlouhodobě nezaměstnané, brigáda či práce na plný úvazek tě velmi mile překvapí. Těšit se můžeš na velmi příjemné a úspěšné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou dny naplněné štěstím, radostí i úspěchem. Dařit se ti bude nejen v oblasti práce, ale také v lásce a vztazích obecně. Skvělá nálada tě neopustí a plány na volné dny v tobě probudí mnoho krásných energií.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti přichází velmi příjemná změna. Do cesty ti vstoupí velmi milý a také poctivý společník. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv změnu, kterou plánuješ již delší dobu, budeš úspěšná a šťastná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pocítíš velkou radost a překvapení z neočekávané zprávy. Nejen, že tě velmi příjemně zaskočí, ale ukáže ti také další možnosti a změny v oblasti práce či v osobním životě. Jednej pružně a zapomeň na strach, budeš nadšená a šťastná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci mohou kvůli špatné organizaci vznikat napětí a spory. Konflikt, který visí ve vzduchu, vyřešíš velmi snadno. Otevřená komunikace a společná spolupráce nakonec vše uhladí a zharmonizuje. Spokojenost v osobním životě je pro tebe na prvním místě a ty se můžeš těšit na šťastné a radostné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nastává velmi příznivé období v materiální oblasti. V práci můžeš očekávat velmi příznivou změnu, ve hře je také nová pozice či povýšení. Dařit se bude také nezaměstnané, která objeví velmi lukrativní nabídku. Využij přicházející změny na sto procent a nepropásni skvělou příležitost jen proto, že se bojíš nového.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Překážky, které jsi musela v minulosti překonávat, jednou provždy odchází a na tebe se usmívá štěstí, radost i láska. Jestli se chystáš do nového zaměstnání, nemusíš se bát, protože si polepšíš ve všech směrech.

Štír (24.10. – 22.11.)

Z kraje týdne můžeš být ještě nespokojená a mrzutá z neúspěchu v práci. Nezapomínej, že vše neleží jen na tvých bedrech, s kolegy tvoříte tým, proto je zapotřebí rozdělit úkoly spravedlivě a přistupovat k nim zodpovědně.  V polovině týdne se již všechno doladí a na tebe čekají velmi příjemné dny.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pokud právě nyní prožíváš složitější období a nevíš, která cesta je správná. Tak věř, že je nejvyšší čas nechat si poradit od odborníka či nezávislého pozorovatele. Nemusíš mít vždy a za každou cenu pravdu, změna přijde hned, jakmile přestaneš lpět na tom, co již dávno nefunguje a otevřeš se novým možnostem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V těchto dnech na tebe čeká pochvala a také ocenění za skvěle odváděnou práci. Někdo tě může také potěšit nečekanou zprávou či dárkem. Staň se také dárcem a obdaruj své nejbližší alespoň úsměvem či pozváním na zmrzlinu, vzájemná radost se ještě znásobí.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Dávej pozor na falešné představy a nabídky, o kterých vnitřně víš, že nejsou reálné. Kvůli důvěřivosti bys totiž mohla naletět podvodníkovi, který se skrývá za velmi příjemným vzhledem a vystupováním. Nepůjčuj peníze ani se nezadlužuj, pak prožiješ poklidné dny. Drž se slov: důvěřuj, ale prověřuj.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Situace, která tě trápila, se konečně vyjasní a vysvětlí. To, že ti spadne velký kámen ze srdce, je jisté. Díky nové zkušenosti dokážeš zaujmout správné stanovisko a neopakovat stejné chyby z minulosti. Radost, štěstí, pohoda i láska tě hned tak neopustí.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist