Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

30.4. – 6.5.2012

Na nezadané Raky možná čeká životní láska, Střelce zase čekají nepříjemnosti v práci a 

Slunce putuje znamením Býka.
Merkur je v Beranu a setrvá zde do 9.5.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012
Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012!
Jupiter je v  Býku.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10.
Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc dorůstá.
V neděli 6.5.2012 přesně v 4.35 hodin nastane úplněk ve Štíru.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Úplně tělesně vyčerpat se můžete v první polovině týdne. Vůbec totiž nebudete cítit únavu, pojedete na plný plyn, a najednou, z ničeho nic, může dojít ke kolapsu. Tak zpomalte a šetřete energii na víkend, což platí hlavně pro zadané. Chtě nechtě budete totiž muset v rozhovorech zabrousit na bolestivější témata, a možná vyslechnout kritiku, protože jen tak předejdete partnerské krizi.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
V první polovině týdne se patrně nevyhnete ostřejší diskusi se svou drahou polovičkou. Důvodem budou peníze, ale aspoň si uděláte jasno v rodinném rozpočtu. Patrně se bude jednat o půjčku, o které jste neměly ani tušení. Atmosféra ve vašem vztahu se zklidní během víkendu. Pokud to ale ve vašem partnerství nebo manželství neklape dlouhodoběji, horoskop nevylučuje, že začnete zvažovat rozchod.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Až do čtvrtka se snažte trávit co nejvíc času v přírodě, vyhýbejte se rodinným návštěvám. Každou banální diskusi totiž dokážete vygradovat v ostrý spor, dokonce to na druhé bude dělat dojem, že hádky vyhledáváte! Konec týdne bude pod taktovkou úplňku ve Štíru. Patrně zjistíte, že jste si během předchozích měsíců vytvořili až příliš velké množství tukových zásob a rozhodnete se držet dietu.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Snažte se zkraje týdne velmi opatrně volit slova. Svou kritikou můžete pořádně zvednout hladinu adrenalinu někomu ze sousedů. Na výlety do přírody si berte větší zásobu tekutin, snadno dojde k přehřátí vašeho organizmu! Během víkendu mohou potkat nezadaní svou životní lásku, u zadaných nelze vyloučit početí potomka.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Vyhýbejte se počátkem týdne větším nákupům. Nakonec totiž zjistíte, že jste utratili spoustu peněz za věc, kterou vůbec nepotřebujete, anebo neodpovídá tomu, co o ní básní v reklamách. Ve dnech víkendu se budete snažit trávit co nejvíc času s rodiči, prarodiči, dokonce je možné, že podniknete společně výlet do míst, kde trávili dětství a díky tomu se dozvíte spoustu zajímavostí o svých kořenech, předcích. Může se jednat o informace, které před vámi rodiče do této doby tajili.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Vaše neochota vyslechnout názor druhých může být zdrojem napětí a spouštěčem nejedné hádky počátkem týdne. To se vám může jako bumerang vrátit v druhé polovině týdne, protože zase druzí nebudou naslouchat vám, a vy se začnete cítit izolovaně. Závěrem týdne si ujasníte, kde chcete trávit letní dovolenou, a patrně se dohodnete s někým ze sourozenců, že několik dnů strávíte na jejich chatě, chalupě.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Zdravotní indispozice, možná žaludeční nevolnost, vás přinutí trávit počátek týdne doma, na lůžku. Až do pátku pečlivě dodržujte pitný režim, daleko víc pečujte o svou pokožku, bez ochranného krému a brýlí nevycházejte na slunce! Ve dnech víkendu patrně šokujete rodinu. Vyjmenujete jim, kde vyhazují naprosto zbytečně peníze oknem. Zajdete do takových podrobností, což začne dělat dojem, že je tajně sledujete.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Někdo z přátel nebo obchodních partnerů vám ukáže v tomto týdnu svou pravou tvář, a bude to pro vás velké zklamání. Zjistíte totiž, že kudy chodí, tak vás kritizuje, pomlouvá. Vyřídíte si to hned a to tak ostře, bez servítek, že dotyčnému uděláte na veřejnosti pořádnou ostudu.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Možná některým lidem polezete v první polovině týdne pořádně na nervy svou názorovou neústupností, ale vy oproti ostatním nebudete alibisticky přehlížet zdánlivé detaily, a hlavně si realitu nebudete zkreslovat. V druhé polovině týdne se v zaměstnání provalí nějaké problém, možná skandál, který vás přinutí zamyslet se nad tím, zda by nebylo užitečné poohlédnout se po jiné práci.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Jediné, co vás v tomto týdnu začne štvát, bude nedostatek času. Doslova vás popadne chuť rozšířit si vědomosti, a vaši drahou polovičku bude stát hodně energie přinutit vás, abyste například na prvního máje vůbec vystrčili nos z bytu. Ve dnech víkendu bude mít někdo z přátel rýpavou náladu, takže se snažte trávit volno s rodinou, a budete mít klid.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pokud máte na tento týden plánovanou operaci, snažte se vyjednat termín až na příští týden. Celý týdne, ale zejména okolo prvního máje se kroťte. Váš sexuální apetit bude mít v těchto dnech vzestupnou tendenci, klidně si zalezete někam do křoví, a budete si užívat erotických radovánek v přírodě. Jenže jako naschvál vás zahlédne člověk, který si to nenechá pro sebe, a když ke konci týdne zaslechnete drby, které o vás roznáší, nebudete věřit vlastním uším.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Mírně jiskřit to až do středy může ve vašem intimním vztahu. Vy totiž zjistíte, že si vaše drahá polovička spoustu věcí nechává pro sebe, rozhoduje se bez vás. Víkend strávíte cestováním. Dokonce nelze vyloučit, že si zajedete za hranice na nákup. V neděli začnete plánovat dovolenou, a rozpoutáte tím mírně ohnivější diskusi, protože vy ji budete chtít trávit na chatě, rodina naopak zatouží po moři.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

30.4.2012 11:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist