Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

23.1. – 29.1.2012

Právě dnes začíná nový čínský rok ve znamení Draka! Drak má spoustu energie a vůle ke změnám, tak se o něj opřete!

Slunce putuje znamením Vodnáře. Do znamení Ryb vstoupí 19.2.
Merkur je v Kozorohu, 27.1. vstoupí do Vodnáře, kde setrvá do 14.2.
Venuše je v Rybách, do ohnivého Berana vstoupí 8.2.2012.
Mars je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012…! V úterý 24.1. se otočí to retrográdního směru, přímý směr nabere opět až 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví narozených okolo 22.10.
Uran je v energickém znamení Berana.
Neptun putuje originálním a rebelským Vodnářem. Do svého domicilu, mystického znamení Ryb,
vpluje 3.2.2012.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
V pondělí, 23.1.2012 přesně v 8.39 hodin nastane novoluní ve Vodnáři, a tímto okamžikem také započne nový Čínský lunární rok ve znamení Draka.
Nový Měsíc ve Vodnáři totiž startuje začátek nového roku v Číně. Začíná vždy prvním novoluním ve znamení Vodnáře, které nastává po tzv. Velké zimě (Zimní Slunovrat) a proto je také začátek čínského roku pohyblivý.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Snažte se v tomto týdnu zachovat klid. Váš vládce Mars se otočí do retrográdního směru a vy začnete mít pocit, že vám něco utíká pod prsty, že něco promeškáte, jenže čím víc budete tlačit na pilu, tím víc se vám bude nedařit, a navíc budete čím dál víc unavení, utahaní. Tak když narazíte na nějaký problém, uvařte si zklidňující šalvějový čaj nebo čaj z meduňky, a nejdřív myslete, jinak naděláte zejména v zaměstnání víc škody než užitku!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Možná si v tomto týdnu budete připadat osaměle, ale hvězdy vám pouze vytvoří prostor k relaxaci. Tak toho využijte, a nenamlouvejte si, že váš život začíná být nudný. Měly byste si odpočinout od domácích prací, ale i od své drahé polovičky. V opačném případě začnete vyhledávat hádky, a zejména ke konci týdne to s vámi bude k nevydržení, naštvete každého, s kým se dáte do řeči.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Pokud máte děti, Saturn naznačuje, že úplně spokojeni s jejich vysvědčením nebudete. Jenže vy nebudete spokojeni ani sami se sebou. Dejte si ke konci týdne velký pozor, zda až příliš hlasitě neargumentujete na úřadech, v bance. Snadno něco můžete poplést, anebo vyvolat naprosto zbytečnou hádku, spor, který nevyhrajete. Opatrnější buďte celý týden na domácí půdě. Kontrolujte pečlivě trvanlivost potravin, a pokud máte krb, nechte preventivně udělat revizi komínu.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Rozhovory s vámi budou v první polovině týdne velmi zajímavé. Pořád se budete plést, občas se i přeřeknete, a nakonec se začnete rozčilovat na ostatní. Předejít tomu můžete snadno! Diskuse s příbuznými a sousedy se vždy snažte zkrátit na minimum. Ve dnech víkendu klidně použijte milosrdnou lež, ale nechoďte na návštěvu k rodičům své drahé polovičky. Dříve narození nebudou mít dobrou náladu, napětí by přenesly i do vašeho partnerství a hádka by na sebe nenechala dlouho čekat.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Využijte pondělní novoluní ve svém sektoru partnerství, manželství, a vyříkejte si případné třecí plochy. Je to pro vás jedinečná šance udělat si ve vztazích povšechně pořádek. Možná vám v tomto týdnu nejednou někdo z rodiny řekne, že jste lakomci. Mars se totiž ve vaše sektoru financí otočí do retrográdního směru, a vy začnete myslet na zadní kolečka, rozhodnete se vytvořit si finanční rezervu. Ke konci týdne dodržujte pitný režim, a pokud vás začnou bolet klouby, pro svůj klid zajděte k lékaři. Může to být signál těla, že se vám usazuje v kloubech močovina, a je načase změnit stravování!

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Pokud nemáte práci, počátkem týdne čtěte všechny nabídky. Od úterý se připravte na to, že vám občas něco vypadne z ruky. Původcem vaší nešikovnosti bude Mars, který se ve vašem znamení otočí do retrográdního směru. Ke konci týdne budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Je možné, že vaše ratolest vám na poslední chvíli sdělí, že odjíždí na lyžařský výcvik a vy díky nedostatku času nakoupíte nutné vybavení v prvním obchodu na který narazíte, ale bude za dvojnásobnou cenu.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Spřízněnou duši najdou hned počátkem týdne ti, kteří žijí osaměle, zadaní mají příležitost nejen plánovat, ale i počít dalšího potomka! Od úterý začnete být díky otočce Marsu do retrográdního směru ospalí, unavení, z letargie vás ale spolehlivě probudí studená sprcha a zelený čaj. Ke konci týdne by narození okolo 22.10. měly velmi opatrně jednat s rodiči a dříve narozenými povšechně. Když vám budou opakovat stále dokola něco, s čím vy nebudete souhlasit, kousněte se do jazyku, ale nedávejte nic najevo, slovně nereagujte, a máte-li mladší sourozence, raději si návštěvu rodičů naplánujte tak, abyste se s nimi nesešly. Hádali byste se ještě v neděli večer.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Napjatá atmosféra na domácí půdě se zklidní hned v pondělí. Toho využijte, protože novoluní ve Vodnáři vám vytvoří příležitost prosadit si změny, o nichž se s rodinou dohadujete již několik dnů. Vy získáte pro sebe víc prostoru, ostatní si oddychnou, protože od vás budou mít konečně klid. Ať se to bude týkat čehokoliv, nespoléhejte se v tomto týdnu na sliby přátel. Zklamou vás ale nikoliv proto, že by na slib zapomněly, ale důvodem bude jejich špatný odhad. Ve dnech víkendu raději nesedejte za volant, a opatrní buďte i při běžné procházce. Zraněné koleno by si totiž vyžádalo hospitalizaci v nemocnici.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Mějte na paměti, že máte v těchto dnech originální nápady, které se nebojíte říkat nahlas, a to se nemusí líbit kolegům či nadřízeným. Bude rozumné raději na sebe neupozorňovat, trochu se stáhnout. V úterý se otočí do retrográdního směru Mars, a může zafungovat jako rozbuška ve vaší kariéře. Kolegové i nadřízení budou nepříjemní, což pro vaši optimistickou povahu bude k nedýchání. Navíc jakýkoliv váš nápad smetou ze stolu, aniž by si vás vyslechli do konce. Neplýtvejte energií, nesnažte se humorem napětí uvolnit, protože může nastat i situace, že si někdo váš vtip vztáhne na sebe, a bude oheň na střeše.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Buďte hned v pondělí iniciativní, své nápady říkejte nadřízeným nahlas, finanční odměna na sebe nenechá dlouho čekat! Dokonce nelze vyloučit, že v průběhu týdne dostanete nabídku od konkurenční firmy, ale tu okamžitě odmítněte. Patrně půjde pouze o krátkodobou akci, navíc to, že budete loajální vůči stávajícímu zaměstnavateli šéfové ocení! Ve dnech víkendu nikomu nic neslibujte a když se s někým dostanete do sporu, dejte se na ústup! Budete totiž vedle jak ta jedle!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pondělní novoluní nahrává těm, kteří slaví v tento den narozeniny. Máte před sebou zajímavý rok, ačkoliv se vám zpočátku bude zdát, že se nic nehýbe kupředu. Jenže ono to bude stejné, jako když zasejte semínko. Nejdřív musí naklíčit, a až potom z něj začne vyrůstat rostlina! V patek začnete být upovídanější, hubatější, a to díky Merkuru, který vstoupí do vašeho znamení. Tak si ve dnech víkendu dávejte pozor, ať si svou výřečností nezaděláte na problém. Do názorového konfliktu se totiž můžete dostat se starší generací.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Snít s otevřenýma očima dokážete hned v pondělí. Což vám na jednu stranu může kdekdo závidět, na stranu druhou je otázkou, co vašemu zasněnému pohledu budou říkat nadřízení. Vyplatí se vám občas podívat přes rameno, zda vás nesledují, a snažit se budit dojem, že máte práce nad hlavu! Na stranu druhou vám psychická pohoda pomůže proplout v klidu kritikou, kterou na vaši hlavu začne chrlit vaše drahá polovička. Ve dnech víkendu se stáhněte, protože rady, které byste poskytli přátelům, je dostanou ještě do větších potíží.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

23.1.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist