Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

21.5. – 27.5.2012

Prstencové zatmění Slunce může v tomto týdnu odhalit pravou povahu lidí kolem vás, což nemusí být vždy příjemné.

Slunce putuje znamením Blíženců, kde setrvá do 21.6.
Merkur je v Býku, 24.5. vstoupí do Blíženců.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Retrográdní směr bude mít až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.
Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012!
Jupiter je v  Býku.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
V pondělí 21.5.2012 přesně v 0.47 hodin nastane novoluní v Blížencích, jehož součástí bude prstencové zatmění Slunce.
Potom začne měsíc přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Po všech sedm dní buďte velmi opatrní za volantem, z nepozornosti můžete přehlédnout důležitou dopravní značku, a stát se viníkem dopravní nehody. Zatmění Slunce může nenápadnou formou odhalit povahové nešvary vašich sousedů, příbuzných. Když zaznamenáte, že se k vám chovají netaktně, hrubě, přestaňte se s nimi bavit, protože by do vaší psychiky zaseli až příliš mnoho pochybností. Když se dostanete pod tlak, nebo vás začne trápit nespavost, místo prášků se jděte pravidelně projít do přírody. Čistý vzduch na vás bude mít blahodárný, přímo léčivý účinek.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Peníze se v tomto týdnu mohou stát zdrojem vašeho špatného spaní. Možná na vás někdo bude chtít uhradit půjčku, kterou jste vy pouze zaštiťovali svým jménem jako ručitelé, anebo vám zaměstnavatel neproplatí mzdu za brigádu, v každém případě se nejeden večer budete probírat účty, náklady domácnosti, a hledat cestu, jak s penězi vyjít bez toho, abyste si museli půjčovat. Bude to pro vás ale velmi užitečná lekce, kterou vám uštědří zatmění Slunce v Blížencích. V následném období nedáte na sladká slovíčka, bez smlouvy nehnete ani brvou.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Vzhledem k Slunci, které vstoupilo do vašeho znamení, se v tomto týdnu začnete chovat nezávisle, svobodně, jako kdyby neexistovala žádná pravidla. Bohužel se na svůj život i okolní svět budete dívat přes růžové brýle, a bagatelizovat problémy. Proto vám prospěje nedělat žádná zásadní rozhodnutí, zejména co se týče financí, bydlení, zaměstnání, protože nelze vyloučit, že sami sebe nasměrujete do slepé uličky. Mohly byste udělat řetězec chybných rozhodnutí, které bude velmi problematické napravit.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Problémy se špatným usínáním neřešte v tomto týdnu v žádném případě prášky, dopřejte si každý večer pomalou procházku na čerstvém vzduchu. Jakmile sáhnete po medikamentech, můžete narušit rovnováhu v těle, které bude požadovat stále větší dávky a to je přímá cesta do pekel! Prostě se smiřte s tím, že vaše psychika je v tomto týdnu křehká jako pavučinka, vyhýbejte se proto lidem, kteří vám svým chováním nesednou, jsou hrubí, neurvalí, a když si dopřejete hypnózu od odborníka, bude to určitě lepší než brát hypnotika a sedativa.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Někdo z přátel vás v tomto týdnu bude tak rozčilovat svými hloupými názory, že se slově střetnete a přestanete se stýkat. Zatmění Slunce v Blížencích vám totiž ukáže pravou povahu některých lidí, a vy možná zjistíte, že jste důvěřovali nesprávným lidem. Prospěje vám trávit volný čas s rodinou, a když už budete muset vyrazit do společnosti, nikomu se nesvěřujte se svým osobním životem. Tak budete mít jistotu, že si o vašich případných problémech nebudou cvrlikat i holubi na střeše.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Aktivní začne být v tomto týdnu Neptun, který putuje naproti vašemu znamení. Může vyvolat nejistotu ve vašem partnerství, manželství. Vy budete chtít řešit problémy, naopak vaše drahá polovička bude mlčet, což vás začne rozčilovat. Pokud něco nefunguje podle vašich představ, prospěje vám nad tím mhouřit oči, protože doba vhodná k řešení přijde, ale v tomto týdnu byste plýtvali energií, a výsledný efekt žádný.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Zvyšujte si hned od pondělí imunitu, dbejte o to, aby vaše dýchací cesty netrpěly suchým vzduchem, to by totiž zvýšilo riziko infekce. Pokud berete nějaké léky, dejte si pozor, aby nedošlo k záměně, dodržujte přesné dávkování, vyloučit se totiž nedá ani předávkování prášky. Vůbec byste neměly pít alkohol, protože vaše tělo může reagovat velmi nestandardně, možná i alergickou reakcí, malátností, neschopností správně komunikovat, a to i po jedné skleničce!

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Jediná věc, kterou si v tomto týdnu můžete sami sobě podkopávat sebevědomí, je žárlivost. Vaše sexuální touha bude mít vzestupnou tendenci, ale stejně tak vaše nedůvěřivost. Nic nevyřešíte tím, když si svou drahou polovičku začnete sobecky přivlastňovat, vyžadovat, abyste společně trávili veškerý volný čas. Snažte se v sobě potlačovat negativní emoce, to je jediná cesta, jak projít tímto týdnem v pohodě, nevyvolat zbytečně partnerskou krizi. Dobrým pomocníkem vám bude jóga, uklidní vás.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Když se vám sejdou v jeden den dvě pozvání na oslavu narozenin, svatbu, udělejte kompromis, a alespoň na chvilku zajděte na každou, tak totiž nikoho nezklamete. Příbuzní i přátelé by vaši nepřítomnost braly jako váš nezájem o jejich osobu, a vyčítali by vám to ještě příští měsíc. Hlavně všude choďte se svou drahou polovičkou, a to se týká i návštěvy rodičů, prarodičů. Když u nich například budete trávit večer bez intimního protějšku, začnou si myslet, že ve vašem vztahu není něco v pořádku a tím je nechtěně na několik dnů připravíte o klidný spánek.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Nepodceňujte v tomto týdnu pocit, že vám těžknou nohy. Může vás tím nenápadně tělo upozornit na přetížení, vyčerpání! Slunce se totiž zabydlelo ve vašem sektoru zdraví a zaměstnání, a mírnou indispozicí vám dá najevo, že sice práce šlechtí člověka, ale bez řádného odpočinku velmi brzo vyčerpáte energii, navíc díky neharmonické vazbě Neptuna v Rybách může úplně selhat vaše imunita. Místo vysedávání po návštěvách se raději jděte projít do přírody, k vodě, jinak si příští týdenní horoskop budete číst v posteli, protože vás přemůže jarní únava.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Nenechte se zmanipulovat svými ratolestmi! Jejich nároky mohou v následných sedmi dnech úplně zruinovat vaši rodinnou kasu. Velmi jim prospěje když jim přidělíte nějakou nenáročnou práci, aby pochopily, že si peníze netisknete. V žádném případě v tomto týdnu nenakupujte starožitnosti, cennější předměty. Můžete totiž snadno naletět podvodníkovi, který se po vyinkasování peněz vypaří jako pára nad hrncem, a vy s hrůzou zjistíte, že jste vyhodily astronomickou sumičku za repliku!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Jakmile se na domácí půdě nebo v rodině vyskytne nějaký problém, ujměte se okamžitě iniciativy. Jinak riskujete, že někdo v rodině začne podnikat kroky k nápravě, ale pouze tím vyvolá ještě větší chaos. Vzhledem ke Slunci, která se usadilo ve vašem sektoru rodiny, se připravte na to, že daleko víc času budete muset trávit s rodiči, prarodiči. Budou mít divnou, nostalgickou náladu, ale jste znamení, které je dokáže zabavit a oprostit od negativních emocí.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

21.5.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist