Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

20.2. – 26.2.2012

Pozor na hádky na začátku týdne! Snažte se jim vyhnout se všech sil, mohou mít nedozíré následky…

Slunce putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.
Merkur je v Rybách, kde setrvá do 2.3.
Venuše je v ohnivém Beranu. Do znamení Ryb vstoupí 5.3.
Retrográdní Mars je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012….! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 21.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v energickém znamení Berana.
Vládce moří Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
V úterý 21.2.2012 přesně v 23.35 hodin nastane novoluní v Rybách. Poté začne Luna přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Pokud zaznamenáte v první polovině týdne v práci napětí, nervozitu, hádky, držte se dál od lidí, kteří začnou okolo sebe šířit negativní energii. Kromě toho, že budete mít oslabenou imunitu totiž snadno podlehnete divné náladě. Po všech sedm dní byste se měli věnovat prevenci, pravidelně relaxovat, dopřávat si dostatek spánku, jíst hodně čerstvého ovoce a zeleniny, protože snadno podlehnete infekcím, virózám. Až do konce týdne se snažte dodržovat i dietnější jídelníček, jinak riskujete, že nenápadně začnete přibývat na váze!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Nečinnost a nuda by z vás v první polovině týdne udělaly nevrlé patrony. Tak neseďte doma, zajděte si na koncert, do divadla. Vše byste však měli organizovat tak, aby se intimní protějšek nesetkával s vašimi přáteli. Nebudou si rozumět, jejich hádky by nabíraly na intenzitě a okolo čtvrtka by mohl následovat výbuch, ostrý střet. Vám prospěje v druhé polovině méně mluvit a více naslouchat, protože spouštěčem hádek může být vaše prostořekost, a hádky by váš milenecký vztah nemusel ustát!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Je jasné, že budování kariéry je pro vás důležité, ale nemělo by to být na úkor rodiny. Pokud budete práci a své profesi věnovat v první polovině týdne veškerý svůj volný čas, vztahy na domácí půdě začnou být napjaté. Dokonce se do vašich záležitostí může začít vměšovat někdo z příbuzenstva, a to vám pořádně zvýší krevní tlak. Kritiku si ale odpusťte, spíše se snažte doma chovat tiše jako myšky, protože jakmile zaklepe na dveře víkend, nervozita a hádky ustanou.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Když se někomu nebudou líbit vaše názory, životní postoj nebo styl vašeho života, je to jeho problém, nikoliv váš. Takže si kritiku neberte k srdci a nenechte se vytáčet poznámkami, kterými se bude někdo snažit rozhodit vaši psychiku. Na kritické a rozlobené lidi v tomto týdnu můžete narážet dokonce i za volantem, na ulici, nebo se do vás obuje někdo z příbuzenstva, ale když si toho nebudete všímat, neuděláte ze sebe dobrovolně terč něčí špatné nálady.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Pokud jezdíte do zaměstnání autem, nechte si pro svůj klid hned v pondělí zkontrolovat jeho technický stav. Patrně vám v servisu sdělí, že to bylo za pět minut dvanáct. Další dny byste se měli daleko pečlivěji věnovat financím. Na nákupy raději neberte platební kartu, jen přesný obnos v hotovosti, a nepodlehněte lákavým nabídkám půjček. Možná si splníte svůj sen, a koupíte si věc po které toužíte, ale následně vás začne pronásledovat noční můra v podobě úroků. Víkend vám přeje v cestování, tak vyrazte za hranice, a užijte si sněhu, zimních sportů.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Snažte se vyhýbat zkraje týdne diskusím o penězích, a pokud se vám doma porouchá nějaký spotřebič, neztrácejte čas hádkami, kdo za to může, věc popadněte a odneste do opravny. Povšechně byste v tomto týdnu měli zamkounout pusu na zámek, a nehledat si oběť, kterou byste kritizovali od hlavy až po paty. Můžete narazit na osůbku, která si to nejenže nenechá líbit, ale bude mít pořádně nabroušený jazyk, a hádka bude sice ostrá, ale nikam nevedoucí. Energii si šetřete na víkend, protože pozvání na oslavu nepůjde odmítnout, a je dokonce možné, že se od pátku do neděle nedostanete do postele před půlnocí.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Snažte se zkraje týdne soustředit i při banální přípravě snídaně, z nepozornosti a ospalosti se můžete zranit! Úklid domácnosti stejně tak jako pracovního stolu nechte až na další týden, protože vaše soustředěnost bude tak mizivá, že si spíše uděláte ve věcech chaos. Velmi nízká je v tomto období vaše energetická hladina, stejně tak jako obranyschopnost organizmu, takže čas věnujte zvyšování imunity. Choďte do sauny, parních lázní, na masáže, a pravidelně si nenáročnými cviky protáhněte celé tělo.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Vyhýbejte se zkraje týdne diskotékám a barům, protože se snadno zapletete do nějakých problémů. Platí to zejména pro slabší pohlaví, protože vaše úsměvy by si někdo mohl vyložil jako flirtování, a fanatický ctitel vás může začít svým způsobem i pronásledovat. Pokud máte děti, stanovte jim uprostřed týdne jasná pravidla, jinak se vám vymknou kontrole, a vůbec se nedá vyloučit, že ve škole budete muset žehlit malý průšvih. Konec týdne přeje milostným vztahům a pokud žijete v partnerství na divoko, je možné, že budete slavit zásnuby.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Snažte se v tomto týdnu před odchodem z bytu vždy zkontrolovat vodovodní kohoutky. Pokud někdo bydlí nad vámi, opatrnost vám asi nebude k ničemu, protože vás mohou vytopit sousedé. To je pro vás i upozornění, že pokud byt nemáte pojištění, udělejte to hned v pondělí, Neptun se usadil ve vašem sektoru domova na dlouho, takže tato malá investice se vám vyplatí! Uprostřed týdne asi budete mít pocit, že byste se měli rozdvojit, protože nadřízení si začnou nárokovat i váš volný čas a vaše pozdní příchody domů se samozřejmě rodině líbit nebudou. Vše svým nejbližším vynahradíte, a ve dnech víkendu bude rodinná atmosféra v pohodě.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Jakmile usednete v první polovině týdne k internetu nebo telefonu, úplně ztratíte pojem o čase, a je možné, že občas něco připálíte v kuchyni nebo prošvihnete schůzku! Vaše schopnost koncentrace bude minimální, takže byste až to čtvrtka neměli sedat za volant, neměli byste ani sami chodit na procházky do přírody, protože snadno zabloudíte. Pokud chodíte do školy nebo navštěvujete nějaký kurz, budete otrávení, protože vaše paměť vám vypoví službu, a i když prosedíte nad učivem dlouhé hodiny, výsledný efekt bude minimální. Tak se do ničeho nenuťe, udělejte si trošku volnější týden, však ono vám nic neuteče!

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Než za něco utratíte peníze, pořádně si rozmyslete, zda věc opravdu potřebujete, a pořádně si zkontrolujte, zda předmět funguje, nebo nemá nějaké vady. Pokud nebudete pečliví, uprostřed týdne strávíte spoustu času pobíháním po obchodech a vyřizováním reklamací. Druhá polovina týdne vám vytvoří prostor, setkávat se častěji s rodinou, příbuznými. Dokonce je možné, že dostanete opožděně dárek k narozeninám, a to bude pro vás pořádné překvapení, protože vám malá věc udělá radost, možná dostanete něco, po čem toužíte už několik týdnů.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Ve vašem znamení se tento týden bude dít spousta astrologických událostí, které budou vyhovovat vašemu vrozenému naturelu, protože vám sám váš vládce Neptun dopřeje vznášet se myšlenkami v oblacích. Tak si při tom snění dávejte pozor, ať někde neuklouznete! Uprostřed týdne zpozorníte. Lidé se totiž začnou chovat neomaleně, kriticky, a když vás někdo naštve, ukážete dotyčnému, že i vy máte jazyk jako břitvu. Po ostřejším konfliktu se ale hned zklidníte. Ruku ke smíru vám ve dnech víkendu nabídne někdo z příbuzenstva nebo soused. Vy ji přijmete, ale stále si od dotyčných díky zkušenostem z minulosti budete držet odstup.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

20.2.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist