Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

16.7. – 22.7.2012

Vodnáři by se měli tento týden maximálně soustředit na práci, Střelci budou potřebovat trpělivost, a Raci by měli důvěřovat jen své intuici!

Slunce putuje znamením Raka. Do ohnivého Lva vstoupí 22.7.
Retrográdní Merkur je ve Lvu. Přímý směr bude mít opět od 8.8.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012.
Couvat bude až do soboty 27.6., poté bude stacionární a přímý směr nabere 30.6.
Mars je v diplomatickém znamení Vah, kde setrvá do 23.8.2012.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 18.10.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít až od 13.12.2012.
Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
Ve středu 19.9. v 5.24 hodin nastane novoluní v Raku. Poté měsíc začne přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
První dva dny v týdnu budete výřeční víc než je zdrávo, a je možné, že díky Luně v Blížencích, vyrazíte opakovaně na výlet a nachodíte  spoustu kilometrů. Uprostřed týdne se zastavte, a přemýšlejte, co byste ve svém životě chtěli změnit. Víkend přeje nezadaným, ale měli byste být opatrnější, protože luna nevylučuje ani početí potomka.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Zkraje týdne se dostane někdo z přátel do potíží. Vy se budete snažit hodit jim záchranný kruh, ale do problémů se záhy dostanete i vy. Takže nakonec bude na vašich příbuzných, aby zorganizovali záchrannou akci, a vytáhli vás z bryndy. Ke konci týdne nepijte alkohol, nepodceňujte pitný režim. Vaše ledviny budou v ohrožení!

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
V tomto týdnu vás políbí romantická múza, a vy budete koketovat, flirtovat s opačným pohlavím. Pokud jste zadaní, začnou vás krotit přátelé, protože vycítí, že se řítíte do průšvihu s názvem nevěra. Pokud je neposlechnete, nechají vás svému osudu, a když se v sobotu potkáte na taneční zábavě, budou dělat, že vás nevidí.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Když zkraje týdne narazíte na problém, nejabsurdnější a vlastně mírně šílené řešení se nakonec ukáže jako nejúčinnější. Tak vsaďte na svou intuici, ostatní neposlouchejte! Koncem týdne se dostanete do prekérní situace, protože budete muset nečekaně volit mezi svou kariérou a rodinou. Jenže vy vycítíte, že je ve hře vaše budoucnost a do práce půjdete i přes protesty své drahé polovičky.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Na některé akce přátel i kolegů se budete dívat zkraje týdne jako Alenka v říši divú, ale v duchu si řeknete, že vy blbnete celý rok, tak i oni mají nárok udělat občas něco šíleného, a nebudete nic komentovat. Zato v druhé polovině týdne budete mít pocit, že vás trefí šlak z příbuzných. Na něčem se dohodnete, oni to na poslední chvíli zruší, a vy raději přestanete zvedat telefony, protože vám bude docházet trpělivost.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Snažte se hned od počátku týdne táhnout s rodinou i přáteli za jeden provaz. V dalších dnech totiž budete potřebovat jejich podporu. Jistá akce dopadne úplně jinak než jste předpokládali, patrně budou ve hře peníze, a nastane situace, kterou by nemohl předvídat nikdo. Tak se nepeskujte, ale rychle jednejte, ať nad situací úplně neztratíte kontrolu!

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Na hloupé disputace nebudete mít náladu počátkem týdne, tak se snažte vyhýbat lidem, kteří vám běžně svými názory zvedají hladinu adrenalinu. Uprostřed týdne mnozí budete slavit, protože vám nadřízení oznámí povýšení, ale z euforie úspěchu vás vyvede hned v další dny závist. Kolegyně vám pogratulují, naopak mužské osazenstvo bude očima metat blesky a není vyloučeno, že za zády vás začnou pomlouvat.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
V žádném případě si k sobě neberte do úschovy cizí peníze, zejména pokud pracujete jako pokladní nebo účetní. Když ztratíte svoje, to vydýcháte, ale ztráta cizích by se vám velmi těžko vysvětlovala. Sny okolo čtvrtka berte vážně, naznačí vám směr, kam se bude ubírat váš život v budoucích měsících, ale i na co si máte dát pozor. To se vám bude hodit hned v závěru týdne. Vytočí vás někdo ze sousedů, ale vy budete dopředu vědět, jak máte reagovat, aby z toho nebyl veřejný skandál.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Trpělivostí se obrňte v případě cestování. Berte každý zádrhel a zdržení jako příležitost zastavit se, rozhlédnout se okolo sebe, hlavně se nerozčilujte. Ve dnech okolo čtvrtka si svou drahou polovičkou budete rozumět beze slov. Budete mít pocit, že jste na sebe napojeni, protože vy na něco pomyslíte a hned to od intimního protějšku dostanete. Mírně nervozní můžete být z nedostatku peněz ke konci týdne, ale to je řešitelné, tím si nekažte volné dny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Čím víc se v tomto týdnu budete snažit pomalu a srozumitelně vyjadřovat, sami sebe ochráníte od zmatků a nedorozumění na úřadech, v bance, ale i při sexu. Od kolegů si nic nenechte líbit v závěru týdne, a když zjistíte, že někdo z přátel začíná mít až příliš velkou snahu mluvit vám do osobních věcí, rozhovor utněte hned v zárodku. Doma nic nepodnikejte během víkendu. Ideální bude, když i žárovku necháte vyměnit sousedem. Všechno vám totiž bude padat z rukou.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Práci budete muset dát přednost před zábavou, ale litovat nebudete. Ujasníte si, zda je pro vás stávající zaměstnání opravdu to pravé ořechové, a když zjistíte, že vynakládaná energie a čas neodpovídají finanční odměně, rozhodnete se udělat změnu. Ke konci týdne svými názory, ale i extravagantním oblečením zvednete nejednomu člověku krevní tlak, ale to vám bude úplně jedno, a to i v případě, že se na vás i příbuzní budou dívat jako na šílence.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Nečekaná událost vás počátkem týdne zaskočí. Budete na domácí půdě kmitat, ale lítat budete od jednoho k druhému, a když si práci nezorganizujete, vyvoláte doma pouze chaos. Okolo čtvrtka dostanou nezadaní příležitost odstartovat vztah, ve kterém budete velmi brzo plánovat společné bydlení, početí potomka. Ve dnech víkendu nebudete mít moc času ani náladu na zábavu. Budete dohánět pracovní resty, protože vám někdo naznačí, že na vaši profesní židli se tlačí jistá ambicózní osůbka, a má pořádně ostré lokty.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

16.7.2012 10:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist