Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy

11.6. – 17.6.2012

Raci by si měli dát pozor na pomluvy a ověřovat všechny informace, které se k nim donesou. Pro Lvi platí, že by měli vyrovnat veškeré záležitosti ohledně financí. A co ostatní znamení?

Slunce putuje znamením Blíženců, kde setrvá do 21.6.
Merkur je v Raku, kde setrvá do 26.6.2012.
Venuše je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Retrográdní směr bude mít až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.
Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012!
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 16.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
V pondělí 11.6.2012 v 11.42 hodin nastane poslední Lunární čtvrť v Rybách.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Počátkem týdne se k ničemu nezavazujte. Všechno totiž další dny uvidíte z úplně jiného úhlu a budete si lámat hlavu, jak ze slibu vycouvat. V druhé polovině týdne se nestresujte, když věci nebudou probíhat podle vašich představ. Nic se nesnažte uspěchat, zejména když půjde o peníze. Prodělali byste kalhoty! Během víkendu se budete snažit vyhnout rodinné oslavě, což se vám nepovede, a nakonec budete rádi. Skvěle se vám bude diskutovat s příbuznými, a nakonec si malý dárek ponesete domů i vy.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Vám bude v první polovině týdne stačit, když se na člověka podíváte, a hned budete vědět, jaké má úmysly. Z gest a pohledu přesně odhadnete, jak s kým máte jednat. V druhé polovině týdne se vrhnete do víru zábavy, a vaše noční návraty se stanou jakýmsi pravidlem, ale doma rozruch nezpůsobíte, budou respektovat, že i vy máte nárok občas narušit fádní stereotyp. Během víkendu vás překvapí menší právní zádrhel, ale když nic nepodceníte, budete se snažit věc vyřešit hned v zárodku, další dny se z malého problému nestane průšvih.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Nepodceňujte zkraje týdne telefony, nikoho neodmítejte, když vás poprosí o schůzku. Může to být někdo z kolegů či nadřízených, kdo bude od vás potřebovat radu, pomoc. Od čtvrtka do soboty se budete držet doma. Vycítíte, že vaše psychika i tělo potřebují odpočinek, relaxaci. Všechno si vynahradíte v neděli, stihnete neuvěřitelnou spoustu aktivit.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Patrně si zkraje týdne začnete připadat jako špioni, ale nakonec rozpletete malou záhadu, která vám vrtá hlavou už několik týdnů. Až do víkendu budete muset řešit něco z dávné minulosti. Příjemné to nebude, ale na stranu druhou si ujasníte, co je pro vás důležitější, zda stávající kariéra nebo partnerský vztah. Možná se dostanete do osidel pomluv, tak než uděláte nějaké zásadní rozhodnutí, ověřte si všechny informace!

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Nedovolte, aby se peníze stali hlavním motorem vašeho života zkraje týdne. Na stranu druhou byste měli vyrovnat všechny dluhy, a stejně tak oslovit přátele, kterým jste nedávno finančně vypomohli, a požádat je o vrácení dluhu. Ke konci týdne vám do života začnou vstupovat noví lidé, a vy budete mírně řečeno k neukočírování. Zábava a noční život vás lapí do svých sítí, ale naštěstí vám doprovod vždy bude dělat vaše drahá polovička, takže partnerská krize nehrozí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Trpělivost je vašim krédem, tak se nenechte v první polovině týdne nikým a ničím vytočit. Jiskřit to bude mezi kolegy a nadřízenými, ale když se budete držet stranou, jenom na tom vyděláte. Nebudete totiž znát počátek, příčinu sporu, a jakýmkoliv slovním výrokem byste pouze přilili ojel do ohně. Vše si ujasníte ke konci týdne, a nelze vyloučit, že ze situace v zaměstnání budete tak znechuceni, že během víkendu začnete přemýšlet o kariérní změně.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Počátkem týdne se neberte moc vážně a nedramatizujte každý neúspěch. Jediná oblast, kde byste měli opatrně našlapovat a nic nepodceňovat, jsou v těchto sedmi dnech finance. Budete mít totiž pocit, že nějaká transakce nebo půjčka proběhne hladce, ale nakonec budete muset vynaložit spoustu energie a nervů, abyste akci dotáhli do konce. Během víkendu si opět připomenete, jak je pro intimní vztah důležitá upřímná komunikace, a když nic nepokazíte, čeká na vás přímo napodzemský sex.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Nepříjemně jiskřit to bude ve vašem intimním vztahu zkraje týdne. Za vším budou vězet pomluvy či žárlivost, tak se snažte kontrolovat, a nevynášejte soudy, které nepůjde vzít zpátky. Černé mraky nad vašim vztahem se rozplynou ve středu. Až do soboty daleko víc pečujte o své zdraví, zvyšujte si imunitu, a hlavně pijte dostatek tekutin. Potrápit vás může migréna, náhlé zvýšení teploty. Vaše zdraví také bude důvodem, proč víkend strávíte v ústraní, pouze se svou drahou polovičkou, možná až do pondělního rána nevystrčíte nos z bytu.
[[related]]
Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Za svými slovy si stůjte v pondělí. Pokud zaujmete nějaké stanovisko a následně ho změníte, rodina i vaše drahá polovička vás přestanou brát vážně. V dalších dnech až do soboty si občas kupte los, horoskop nevylučuje výhru. Naopak byste se měli vyhýbat riskantním akcím. Pokud vás napadne prožít si nějaký adrenalinový zážitek, nechte to na dny víkendu. To už opět budete mít aktivován pud sebezáchovy a moc dobře si rozmyslíte, zda opravdu chcete absolvovat seskok padákem. Patrně si to na poslední chvíli rozmyslíte.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Řiďte se v tomto týdnu svým zdravým rozumem. Zejména v pondělí se nenechte unášet fantazií, snažte se soustředit na práci, a pokud budete cestovat autem, například v koloně dodržujte bezpečnou vzdálenost. Až do čtvrtka si dopřejte pauzu od příbuzných se kterými se při každé příležitosti pohádáte. Víkend prožijete naprosto skvěle, protože všechny starosti hodíte za hlavu a budete si užívat přírody, zábavy, a dokonce si něco zajímavého koupíte, možná velmi luxusní letní oblečení.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Velkou motivaci zůstat v práci přesčas budete mít počátkem týdne, protože vám nadřízení slíbí odměnu. Pokud si ale od nich nenecháte potvrdit písemně, že vám něco zaplatí, nic nedostanete, protože na to další dny zapomenou. Ke konci týdne vám někdo zkušenější nebo starší udělí několik užitečných rad, jak na domácí půdě ušetřit. V neděli dostanou nezadaní příležitost k seznámení, tak neseďte doma, tam vás totiž nikdo hledat nebude!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Počátkem týdne si budete daleko razantněji prosazovat svou vůli na domácí půdě. Pokud jste v minulých týdnech něco ztratili, opět se dejte do hledání, protože uprostřed týdne horoskop naznačuje nález nějaké věci. Dokonce je možné, že najdete listinu, smlouvu nebo potvrzení, které vás zachrání od menšího průšvihu. V neděli vás to sice bude lákat zamknout byt a vyrazit do přírody, ale udělejte opak, zůstaňte doma. Z návštěvy, která vás překvapí, budete mít nějaký užitek, nelze ani vyloučit, že dostanete něco cenného.

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

11.6.2012 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Gita

Astrologie, Léčitelství, Čakry, I - Ťing

Prohlubuje se propast, která je mezi vámi? Pomohu vám dát partnerský vztah do pořádku! Zavolejte mi! Astroložka Gita! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Teodora

Výklad karet, Numerologie, Jasnovidectví bez pomocných prostředků

Precizní věštba! Láska – peníze – budoucnost. Rychlé a jasné odpovědi zkušené kartářky! Zavolejte mi na tel.: 234 497 008! Paní Teodora

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist