Trochu se v něm nevyznám…

Ahoj, před časem mi s vytrvalostí olympijského soutěžícího nadbíhal jeden kamarád, je moc sympatický, a mám ho ráda, zjistil ale, že jsem o pár let starší než on a ze dne na den z toho vycouval. Informaci mám od společných známých. Mně to ochladnutí samozřejmě vysvětlil nějakou milosrdnou lží. Neřešila jsem to, a nijak se z toho nehroutila, i když mě to mrzelo, protože věk je něco, co na sobě člověk jednoduše nezmění. Kdykoliv se ale vidíme na koupališti, na diskotéce nebo v hospodě, může se přetrhnout, aby se mi věnoval. Proč to proboha nenechá být a proč se pořád tak snaží, když mě vlastně nechce, alespoň to tvrdí svým kamarádům. Nebo to tak prostě má, že se svým nedobitým trofejím ,,jen“ usilovně věnuje ve společnosti ? Já sama mu žádné podněty nedávám ani od něj nic nečekám. Jen se v něm trochu nevyznám, pokud tedy on sám vůbec ví, co chce. Ráda bych znala názor chlapa.

Odpověď

Ahoj,
nejdříve bych byl na tvém místě rád, že si vlastně myslel, že jsi jeho vrstevnice. A to potěší, pokud tě chlap takto odhadne, i když jsi starší. Moc hezky jsi napsala, že se usilovně věnuje "jen svým nedobytým trofejím". Možná kdybyste spolu měli milostný románek, tak by si chlapec udělal další zářez do pažby a tebe by už ani nepozdravil. Tak buď ráda, že to dopadlo takhle.

19.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist