Trh práce se mění. Jak zvýšit svou profesní hodnotu? Zkuste manažerské studium MBA

Pandemie koronaviru pěkně zamíchala karty. Ekonomika je napnutá ve švech a všichni jen čekáme, co přinese budoucnost. Stále více lidí kolem nás je na home office nebo jejich pracoviště byla dokonce uzavřená. Co bude následovat? Můžeme se nějak připravit na změněné podmínky? Věříme, že ano – klíčem je zvyšovat svou vlastní hodnotu na trhu práce. A s tím nám skvěle pomůže manažerské studium MBA.

perex_titulka-1100x618.png Zdroj: Cambridge Business School

Ekonomika dnes dostává zabrat doslova po celém světě. Díky tomu, že současná situace nemá alespoň v nedávné historii obdoby, se můžeme jen těžko dohadovat o jejích následcích. Jaká bude inflace nebo nezaměstnanost? Kdo ví. Jedno je ale už dnes jisté – situace na trhu práce se změní. A nejistota není příjemná asi nikomu. Proto je dobré začít jednat co nejdříve.

Krize přicházejí a odcházejí, podmínky se mění. Zjednodušeně ale můžeme říci, že ti z nás, kteří mají pro zaměstnavatele (anebo pro zákazníka, pokud podnikáte na vlastní pěst) takřka nepostradatelnou hodnotu, mohou dobře prosperovat prakticky za jakýchkoli podmínek. Otázka je ale nasnadě – jak zvyšovat svou profesní hodnotu ve světě, který se rychle mění přímo před našima očima?

Vzdělání, které staví na praxi

A tady je načase si představit manažerské studium MBA. To je velmi oblíbené například v USA, dnes už ale najdete celou řadu úspěšných absolventů i v našich končinách. Programy MBA jsou zaměřeny na konkrétní manažerské a obchodní dovednosti se silným důrazem na praktické využití.

Nenechte se ale zmást, manažerské schopnosti a dovednosti jsou užitečné nejen pro manažerky, ale prakticky pro kohokoli, kdo si rád rozšiřuje obzory a rád by zvýšil svou kvalifikaci.

Studium MBA v České republice

V Česku dnes najdeme hned několik institucí, které svým studentům nabízí kvalitní MBA programy. Za všechny jmenujme pražskou Cambridge Business School, která v současnosti hlásí rekordní zájem. A není se čemu divit – tato instituce dnes nabízí celkem 13 programů MBA v českém jazyce (a navíc jeden v angličtině).

Na tomto místě jmenujme například program Management a leadership, v němž se naučíte široké škále technik profesionální manažerky, zároveň ale nakouknete i do psychologie a světa vedení lidí. To jsou dnes velmi cenné znalosti.

Studium na Cambridge Business School je rozplánováno na 15 měsíců. Dostanete přístup k veškerým materiálům a už si jedete podle vlastního tempa, které vám vyhovuje. Nechybí samozřejmě ani možnost konzultovat přímo s lektory.

Osobně se ve škole musíte ukázat jen několikrát do roka. Vše je tak maximálně efektivní a svému rozvrhu to dokážou přizpůsobit i ty nejvytíženější z nás. Určitě. Mezi absolventy najdeme maminky na plný úvazek i ostřílené byznysmenky. Jste připraveny rozšířit jejich řady? Přihlášku ke studiu si můžete podat ještě dnes.

17.2.2021 12:24| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: psychologie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist