Trápí mne, že vůbec nežárlí…

Ahoj, jsem s přítelem už nějaké 4 roky, nyní je nám 20. Dřív to nebylo nikdy moc ideální, nemival na mě čas atd… ale byli sme mladí, ted jsme spolu ovšem už půl roku bydleli při vysoké, nezvládl ale první semestr a vrátil se domů a pracovat, ale travime celé víkendy spolu a je to mezi námi více než v pořádku. Co mě ale trápí je, že vůbec nežárlí. Vyloženě ho nezajima s kym a kde jsem, když řeknu že s klukem co jsem poznala ve škole tak řekne aha a začně povidat třeba jak bylo v praci. Nedavno jsem to tema nadhodila a řekl mi že neni moc žarlivej. Loni v letě měl období, že na mě neměl vůbec čas – brigady a tahani s klukama, jo jeden dva dny v tydnu mi věnoval, ale třeba jen odpoledne místo abychom někam vyrazili – řekla jsem mu že mi to tak nevyhovuje a že bych s ním chtěla trávit více času a on mi řekl, že pokud mi chybí sex, tak je ochotný mi na to tolerovat nějakého kamaráda. Jinak ale věřím že mě má rád, nyní přijede každý víkend hned po práci, vždycky mi po cestě nakoupí zásoby jídla na týden at se stím nemusím tahat pěšky, všechno klape – jen mám čím dál víc kamarádů a je mu je to jedno. A mě to mrzí, že nedá najevo vůbec nic. Je možné aby mě měl rád a přitom mu bylo jedno kde co s kým dělám?

Odpověď

Ahoj,
docela jsem se pousmál, když ve 20ti letech vzpomínáš na to, "když jsme byli mladí". A teď k vám. To, že chlap nežárlí, není až tak nic nenormálního, ale co mi připadá nenormální, že by ti byl ochotný tolerovat nějakého sexuálního atleta. Pokud mám někoho rád, tak se s ním nebudu o nikoho dělit a přes to vlak nejede. Podle toho cos napsala, tak to vypadá, že tě má opravdu rád, ale nevím, jak by se tvářil na to, kdybys opravdu něco s někým měla. Záleží jen na tobě, jestli ti stačí občasný sex s ním, anebo si najdeš sexuálního partnera. Ale i sebevětší tolerance má své meze a byla by to cesta do pekel.

14.3.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist