Top 10 nejpřitažlivějších mužů

Čtenářky britského magazínu Cosmopolitan zvolily 10 nejpřitažlivějších mužů světa a není divu, že na špici se umístil Johnny Depp. Ale i jeho společnost je vskutku vytříbená, tak se na ně, na kluky, podívejme.

10. Wentworth Miller (36)

Hvězda seriálu Útěk z vězení, s chlapeckým vzhledem ale podmanivým a nanejvýš tajemným pohledem…

 


9. David Beckham (33)

Trochu profláknutý, inteligencí nevyniká, zato je skvělý obchodník, a co naplat, je to prostě fešák.

 


8. Will Smith (40)

Will Smith je prototypem superhvězdy. Kariéru má pečlivě naplánovanou a všechny jeho kroky jsou dokonale promyšlené. Sám tvrdí, že nic nenechává náhodě, pro dosažení svých cílů tvrdě pracuje, a to nejen v oblasti kariéry, ale i rodiny. Jeho manželství s herečkou Jadou Pinkett platí za harmonické a bezproblémové. A jak sám říká, je to proto, že od svatby spolu pravidelně chodí do manželské poradny. Věří, že problémům se má předcházet, a že na vztazích se musí pracovat – jako na všem, co chceme aby fungovalo. No, a pak ho neobdivujte…

 


7. Justin Timberlake (27)

Těžko říct, co dělá Justina přitažlivým, možná je to ten vzhled věčného rebela…

 


6. James McAvoy (29)

Není to typický „hezoun“, vypadá poněkud ledabyle a tak trochu smutně – jakoby si podle toho vybíral i své role. A ty nebesky modré oči… ach.

 


5. Brat Pitt (44)

Inu, tady asi není o čem. Brad Pitt je synonymem hezounství. Ale není ten typ, co je „jen hezký“. Je chytrý, zajímá se o sociální problémy, věnuje miliony dolarů na charitativní účely. A podle všeho jej skutečnost, že po něm šílí davy žen, kdekoli se objeví, značně vyvádí z rovnováhy. To je prý také důvod, proč nepřijímá pozvání ani do těch nejprestižnějších talkshow s živým publikem. Moc se nedivím – představa, že kamkoli vstoupíte, způsobíte vlnu hysterického řevu a omdlévání, příliš lákavá není…

 

4. Daniel Craig (40)

Že by měl nějak výrazně pohledný obličej se říct nedá. Ale je to drsňák jak se patří. Po všech těch uhlazených Bondech je to konečně agent, kterému se dá věřit, že je schopen povolení zabíjet aplikovat klidně holýma rukama. Má dokonalou postavu a i když vypadá spíš jako ranař, ty jeho zářivé oči jsou k pohledání.

 


3. Jake Gyllenhaal (27)

Vypadá to, že modré oči a štíhlá vypracovaná postava se potvrzují jako spolehlivý recept na ženský obdiv. Když se k tomu připojí ještě mírně pohrdavý výraz, výsledkem je Jake Gyllenhaal.

 


2. George Clooney (47)

Věčný svobodný mládenec, který si své nezávislosti cení ze všeho nejvíc. Už to vypadalo, že zakotví ve vztahu s krásnou servírkou Sarah Larson, první ženou, která jej doprovázela na předávání Oscarů jako jeho oficiální partnerka. Ani ne po roce však Clooney opět vztah ukončil a netají se tím, že rodina by pro něj byla nevítaným omezením svobody. Přesto (nebo právě proto, kdo ví) zůstává obdivován a platonicky zbožňován ženami všech věkových kategorií.

 

1. Johnny Depp (45)

Má jedinečný šarm, podmanivý hlas, neuvěřitelný talent. Je rodinně založený, netají se kritikou americké společnosti a raději vychovává své děti v ústraní jižní Francie. Mimo filmových rolí se projevuje velice skromně, až stydlivě. Pojem ležérní elegance byl snad stvořen kvůli němu. Nemá žádné starosti o svou pověst, role si vybírá podle kvality a zajímavosti, nikoli podle korektnosti nebo koeficinetu chlapáckosti. Dalo by se říct, že je to opak Willa Smithe, zajímavé ale je, že zcela jinými prostředky dosahují podobného cíle. Oba jsou hvězdami první velikosti.

 


Co se však z celého průzkumu zdá nejzajímavější, je to, že v top desítce se umístilo pět mužů, kterým už bylo 40, a jen třem ještě nebylo 30 let. A i když si nemyslím, že platonické sympatie k hvězdám Hollywoodu by nějak významně ovlivňovaly skutečné preference při výběru partnera, připadá mi to jako dobrá zpráva. Otázkou ale je, zda se podobný trend bude rozvíjet, i když si budou vybírat muži…

 

24.10.2008 12:00| autor: Katka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist