To byl týden!

Původně jsem chtěl psát o tom, jak byl pro mě minulý týden zlomový, jenže když jsem ho pak hodila na papír, tak mi došlo, že onen týden vůbec zlomový nebyl, ale úplně normální a všední. Co se vlastně stalo

 

Začalo to pondělím, kdy jsem byla u Irinky, což je jedna úžasná žena, která sotva padesátikolová má v sobě tolik síly a lásky k lidem, že Vás donutí zamyslet se sama nad sebou, přestat se litovat a ihned se sebou něco dělat. Od příštího úterý k ní budu chodit na reiki a to vám pak hned napíšu, protože si myslím, že to bude moc zajímavý.

Úterý. To jsem byla u kadeřnice Míši, která mě krásně ostříhala, namelírovala, já díky tomu prokoukla, a tak mi to teď sluší! Jak jenom trošku můžete, nechte o sebe pečovat. Určitě si to zasloužíte a je to zaručený balzám na duši.

Středa. Jájaj! Tak ta byla opravdu těžká. Totiž… dozvěděla jsem se, že moje kamarádka je pěkná drbna. Takové zjištění pěkně zabolí, obzvlášť když si uvědomím, co jsem jí všechno řekla. No nic – poučení, že člověk musí být opatrný na to, kdy a hlavně komu co řekne.

Čtvrtek a pátek v práci a v sobotu a v neděli u mamči – tudíž kráása.

Tak proč jsem měla „proboha“ pocit, že ten týden byl „zlomový“ Víte proč Protože mi někdo ublížil (slečna Drbna) a já se na něj nezlobím. A věřte mi, že o tenhle stav se snažím už hodně dlouho a najednou je to tu – opravdu se nezlobím.

V klidu jsem popřemýšlela a došla k závěru, že mě slečna Drbna poučila o tom, že si musím víc hlídat papuli, že jsem moc upřímná a že se prostě o některých věcech mlčí.

A taky jsem si lehce sáhla do svědomí a vím, že i já jsem občas za drbnu a že si na to musím dát pozor a nedělat to. Je to vážně hnusný.

Milé dámy, holky a slečny, přeji vám, ať vaši blízcí jsou jedno velký ucho a přitom ať mají pusu na deset západů. A taky vám přeji ať ve všem vidíte jen to dobré (pro sebe!)

Vaše Veronika

PS: Hrozně prší a já mám sto chutí zavolat jednomu pánovi, ale neudělám to, protože za to nestojí.

PPS: Hrozně prší a já hypnotizuji mobil a přeji si ať mi ten pán, který za to nestojí, zavolá!

 

2.5.2006 9:00| autor: Veronika
Více o tématu: touhaTéma láska

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist