Těhotná Hanychová: Nesmí vstát z postele

Těhotenství modelky Agáty Hanychové (26) se na počátku osmého měsíce změnilo v drama. Lékaři jí přikázali klid na lůžku, při sebemenší námaze by jí hrozil předčasný porod.

Agátina maminka Veronika Žilková přerušila dovolenou v Itálii a urychleně se vrátila za dcerou, aby ji podpořila. A hlavně, aby nezmeškala porod. U toho prý chce být osobně. Není jisté, jak se na to tváří otec dítěte Miroslav Dopita, a zda se vůbec někdo na jeho názor ptal. Z pohledu nezávislého pozorovatele to totiž vypadá, že hlavní slovo v záležitostech okolo přicházejícího potomka má Agáta se svou máti. Právě na jejich dohodě také mimochodem záleží, jestli se modelka za Dopitu provdá (jak by si možná v koutku duše přála) nebo zůstane svobodnou matkou (jak doporučuje Žilková). Zda se do svatby hrne Dopita, není známo. Ale na jeho vůli vlastně nezáleží…

Agátino těhotenství od začátku vyvolávalo bujné emoce. Na jeho počátku se modelka nehodlala vzdát skleničky ani cigaret a vůbec jí nevadilo vystavit se tak fotografům. Posléze byla veřejnost v šoku, že Agáta nepřibývá na váze. Proslýchalo se, že drží diety, aby jí nebylo vidět rostoucí břicho a mohla brát modelingové zakázky co nejdéle. Pokud je to pravda, miminku to asi taky moc neprospělo.

A teď leží Agáta na rizikovém. Vyčerpal ji prý stres ze sporu s bývalou kamarádkou Hankou Chymčákovou, se kterou provozovala modelingovou agenturu. Co se ale nestalo: Hanka se dala dohromady s hokejistou Jiřím Hudlerem, bývalým milencem Agáty, a to nedělá dobrotu. Agáta vypověděla kamarádku z agentury, a teď se musí vypořádat s telefonáty modelek, jimž Hanka nezaplatila výplaty. Na agenturu prý bylo podáno i trestní oznámení.

Co je na Jiřím Hudlerovi tak atraktivního, že se kvůli němu bourají ženská přátelství? Asi jen peníze. Skandál s prostitutkami, který ukončil Hudlerův vztah se Simonou Krainovou, by mohl sloužit jako odstrašující příklad všem jeho budoucím milenkám. Hanka Chymčáková asi věří, že se kvůli ní změní. Proč to ale štve Agátu? Čeká chlapečka s pohledným hráčem amerického fotbalu a minulost by jí mohla být ukradená. No, ale známe ji. Agátin život je jedno velké drama. A modelka si v tom přímo libuje.

14.7.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist