Tajemství krásné postavy Krainové a Bendové: zmrazené tukové buňky!

Krásný vzhled je v modelingové a herecké branži nezbytný, a pokud vám k němu rychle a hladce dopomůžou služby kosmetického salonu, proč do toho nejít? Slavné maminky Simona Krainová a Alice Bendová jich využily zejména po porodu. A dokonce je propagují!

Právě Simona s Alicí se staly tvářemi salonu YES VISAGE a YES VIP, který před týdnem otevřel pobočku v Brně. Obě jsou jeho stálými zákaznicemi a kosmetické zákroky v něm prováděné prý mohou jen doporučit. „Služby salonu si velmi cením díky progresivní technologii a přístrojům, které jsou zde používány. Bezbolestné procedury a vysoce profesionální přístup lékařského týmu jsou zde samozřejmostí,“ prohlásila Krainová na slavnostním zahájení. Bendová dokonce přiznala, že jí kosmetické zákroky dopomohly ke zformování postavy po porodu. Podařilo se jí shodit celých dvanáct kilogramů!

Alice Bendová využila nejnovější metody liposukce, která tukové buňky neodstraňuje mechanicky, ale zmrazuje. Unikátní vynález přišel teprve nedávno ze Spojených států a klinika YES VISAGE je v Čechách zajím jedinou, která ho využívá. Podle amerických vědců jsou tukové buňky citlivější na chlad než pokožka, nervy i svaly. Nový přístroj umí cíleně zmrazit tuk skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Nejčastěji se využívá pro odstranění nevzhledných polštářků v oblasti břicha a boků a přináší podobné výsledky jako klasická liposukce. Ovšem s tím rozdílem, že jde o zákrok bez skalpele a bolesti. Je to vlastně efektivní alternativa k odstranění tuku ultrazvukem.

Simona Krainová nedávno přiznala, že si před pár lety nechala vyhladit vrásky botoxem. S injekcemi přestala až v těhotenství. „Myslím, že je to jediná metoda, která na vyhlazení vrásek opravdu funguje,“ uvedla. Přiznává ale, že se tímto zákrokem omezuje mimika v obličeji. K odstranění tukových buněk zmrazením se rozhodla po porodu. Na cvičení nebyl při běhání okolo miminka čas a Simona se potřebovala dostat do formy co nejrychleji. V těhotenství musela odmítnout lukrativní zakázku – měla se stát tváří celosvětové kampaně na parfém Thierry Mugler, ale s bříškem to nešlo. Kdyby přišla kvůli kypřejším tvarům o podobný kšeft nyní, kdy se už na těhotenství vymluvit nemůže, bolelo by to více.

Herečka Alice Bendová se na kosmetické zákroky nespoléhá plnou vahou a snaží se o správnou životosprávu. Dva až tři týdny před natáčením se přinutí k režimu, kdy jí drobné porce pravidelně po třech hodinách. „Ale skoro nic neshodím, protože to vydržím jen prvních pár dnů,“ přiznala se smíchem. Kosmetická klinika pro ni stejně nakonec zafunguje jako krabička poslední záchrany, kterou je dobré mít vždycky při ruce…

Salony YES VISAGE najdete v Praze, BrněOstravě. Veškeré info na www.yesvisage.cz

8.6.2011 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist