Tahá mě za nos?

Dobrý večer, potřebuji radu. Po internetu jsem se seznámila s jedním mladým mužem (on mě oslovil) . Dost jsme si spolu psali a pak se i sešli. Vážně mi přišlo že si rozumíme. Od té doby co jsme se viděli, jsem se už nesešli. Stále je zaneprázdněný svou prací – jak říká. To bych ještě zkousla. Po dobu dvou měsíců si skoro denně píšeme a je možné, že jsem si k němu vytvořila nějaký cit, který neumím popsat. V převážné většině věcí se shodneme hodně věcí máme společných máme stejné názory, postoje a i nějaké životní cíle.rnAle v jednu chvíli mě přestalo bavit čekat na to, až se on sám nějak rozhoupe. Trochu jsem zabruslila k tématu, že bychom spolu mohli něco podniknout, když bude mít volno a dát tomu nějaký směr. Napsal mi že si svůj směr rád určuje sám a že pochopil, že bych byla ráda kdyby se to mezi námi někam vyvinulo. Prý ne že by se se mnou nechtěl vídat prý naopak a že jsem skvěla, ale že se nechce k nikom teď upínat, Když jsem se zeptala jestli mi napíše jak si u něj vlastně stojím, napsal že jsem skvělá holka která má jasně dané své cíle a že si tvrdě jdu za tím co chci, což mu imponuje. Dále že mám spousty kladů, což ho i děsí, ale ohradil se, že mu jisté věci u mě chybí, bez kterých se spatně pokračuje, prý když se ty určité věci projeví, nevidí důvod proč nepokračovat. Nakonec napsal, že ty věci v sobě mám, že nemusím mít strach ale prý je projevuji ojediněle. Nevím o jaké věci/vlastnosti se jedná to mi nenapsal. rnProblémem je, že sám od sebe nenapíše – myslím si, že když se mu 14 dní neozvu, nenapadne ho, mi napsat. Ze začátku to dělal sám, teď už ne. rnJsou to jen výmluvy chlapa, který se chce ,,taktně“ vykecat z toho, že vlastně žádný zájem nemá nebo opravdu to vše potřebuje čas, aby se něco mohlo vyvinout dál?? rnDěkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že tomu žádný čas nepomůže. Ten pán se rozhodl hned, jak tě poprvé uviděl a udělal si jasno. Prostě jsi mu nepadla do oka a nezapůsobila ani žádná chemie. Písmenka snesou hodně, tak proč ti nemazat med kolem pusy. Ale věř mi, že je to slaboch, který se bojí ti říct do očí, že nemá zájem. Myslím si, že nestojí za to, aby ses pro něj trápila. Hledej dál.

19.1.2018 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist