Tabu: Naplácej mi!

Spousta lidí miluje drsný sex a necudné řeči. Ale spousta se za to taky příšerně stydí. Někdo dokonce i před svým partnerem. Jak to máte vy? Je to pro vás tabu? A je to nebezpečné?

Proč je to tabu?

Protože je to zvrhlé. Říká kdo? Možná je a možná není. Pokud tím nikomu neubližujete, tak o co jde? Když se to líbí vám oběma…

Protože sex je intimní a něžná věc. Ano, každému podle chuti. Někdo vdolky, někdo holky. Někdo chce slyšet: Jsi nádherná, někdo zase: Ty sprosťando!

Protože násilí je špatné. Však taky že jo. Skutečných masochistů je jako šafránu, a podle psychologů jsou to ztrápené duše. Ale kolikrát jste svého miláčka z legrace jemně plácla po zadku? A on vás? Copak je to násilí? Každý má zkrátka vlastní hranice.

Je to nebezpečné?

Oddávání se drsnějším hrátkám má rozhodně svá rizika. Pokud „drsnější“ pro vás znamená, že si vezmete podvazky a nastavíte mu zadeček, aby vás mohl trochu plácnout, tak žádné nebezpečí (kromě jeho předčasné ejakulace) nehrozí. Pokud se vám ale zalíbila představa, že vás milenec spoutá, nebo jemně zmáčkne pod krkem, dohodněte se na nějakém nouzovém signálu, pro případ, že by to zašlo za hranici. Nějaké předem domluvené slovo, které byste jinak nepoužila, třeba Kansas, nebo Mandarinky, nebo Kolotoč, nebo tak něco. Až ho vyslovíte, bude partner vědět, že má přestat – s čímkoli co právě dělá.

Jak na to?

Spousta žen chce v posteli poslouchat necudné řeči, ale stydí se je používat. A přitom muži to milují. A nemusíte být prvoplánově vulgární, věty jako: Jsem z tebe úplně mokrá, Jsem tak nadržená, že nevím co se sebou, Nejradši bych si ho vzala do pusinky, nebo Ukaž mi co ten tvůj tvrdý klacek dovede, jsou takové akcelerátory, že se budete divit. Je to taky nejlepší způsob, jak přimět k verbálním projevům vzrušení i jeho. A jestli máte se vzrušením problém, podívejte se na článek Jak na vzrušení?

Až se budete zmítat v objetí orgasmu, nebojte se uvolnit bouchnutím do jeho hrudi, nebo paže, pravděpodobnost, že se mu to nebude líbit, je mizivá – naopak, bude rád, že vám způsobil tak silnou rozkoš, až jste se přestala ovládat.

Jen dejte pozor na škrábání nehty a kousání, tady musíte být obzvlášť opatrná. Málokomu jsou příjemné krvavé rány, nebo pocit, že je v ohrožení kterákoli část jeho těla…

Podívejte si i na článek: Odhalení: I muži občas předstírají orgasmus.

18.8.2010 12:00| autor: Adéla Seidlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist