Svatba, sex i hubnutí aneb Nový týden s Feminou!

Na svátcích je super nejen to, že má člověk volno, ale že ten následující pracovní týden je pak krásně krátký. To však nic nemění na tom, že i na ten zkrácený týden pro tebe máme pořádnou nálož zábavy a dobrého čtení. A co jsme si pro tebe nachystali?

 

Retro vládne světu

Také s nostalgií zamáčkneš slzu, když se někde na facebooku nebo v novinách objeví fotka hračky, oblíbených bonbonů nebo módního výstřelku z dob tvého dospívání? I my milujeme tyhle malé retro návraty a tak jsme si pro tebe přichystali super galerii, kde určitě najdeš hromadu věcí, nad kterými si ráda zavzpomínáš na časy, kdy bylo všechno tak nějak jednodušší. 

Svatební horečka

Plánuješ svůj velký den? Pak nejsi sama. Do chomoutu se potřetí chystá i slavná zpěvačka Mariah Carey. Své ano řekne miliardáři, který pro ni chystá svatbu na ostrově a věnoval jí zásnubní prsten s diamantem, který sotva unese. Kdo je tím vyvoleným, který spojí svůj život s hvězdou, co teprve nedávno získala hvězdu na chodníku slávy? Přečti si v článku Lucky Feikové. A pokud i tebe čeká svatba, určitě tě potěší přehlídka nádherných svatebních šatů v bohaté galerii. My bychom si vybrali určitě. 

Pomáhat je fajn

A když už jsme u toho oblečení, jaro je většinou dobou, kdy nekompromisně vlítneme do svých šatníků a vyházíme z nich všechny věci, které nenosíme, nebo se do nich prostě nevejdeme. Co však s tou hromadou nepotřebných šatů? Alžběta Bublanová ti ve svém článku Co se starým oblečením poradí. Nemusíš ho používat jen k vytírání podlah nebo coby podložku pod auto pro svého chlapa. Můžeš s ním také pomoci potřebným. A pomáhat je fajn, nebo ne?

Sexuální revoluce, OMG!

Že máme super chytré telefony, které toho ví mnohdy víc než my, už není žádná novinka. Ale tentokrát je to fakt úlet. Lucka Feiková pro tebe našla novinku, která se chystá na trh v polovině letošního roku a která ti díky telefonu a chytré aplikaci dopomůže k orgasmu. No, neuvěříš.

A nezapomínej ani na to, že pro tebe máme zbrusu novou rubriku – Lunární kalendář. Podívej se, co se podle Sáry má tento týden dělat a čemu by ses měla raději vyhnout. Možná tě překvapí, jak moc to funguje. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

28.3.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist