Super nová dieta vs. Minizákusky

Ano, já vím, použít slovo dieta v jedné větě s minizákusky by mělo být trestáno zákonem. Přeci se naše žalostná snaha shodit nějaké to kilo do té doby, než udeří vedra a budeme muset chtě nechtě vlézt do plavek, nemůže podrývat něčím tak dokonalým a úžasným jako jsou minizákusky, co se přesně vejdou do pusy. A víte co? Může!

V tomto týdnu vás totiž seznámíme s dietou, která vás bude bavit. Jednoduše se jí říká 5:2, a to proto, že pět dní jíte podle svého a pouze dva dietně. A tady se konečně dostáváme k těm minizákuskům. 🙂 Ano, já vím, melu o tom pořád dokola, ale opravdu jste je ještě nikdy nezkoušeli ochutnat? Vejdou se jako jednohubka do pusy a ta lahodná chuť…. Mňam. No, nejlepší jsou samozřejmě z cukrárny, ale my jsme pro vás našli recepty, s nimiž si tuhle lahodu můžete připravit i doma (a nám potom poslat do redakce vzorek – stačí tak pětikilový:-)). 

Dost bylo mlsání a teď trošku vážně. Věděli jste, že ve středu 18. března je Mezinárodní den nenávisti? My jsme na to čirou náhodou přišli a nestačili jsme se divit. Opravdu taková odporná emoce, jakou nenávist bezesporu je, potřebuje svůj vlastní den? Dobrá, když už ho tedy má, tak mu vzdáme hold a to jedním hezky nenávistným článkem. Vyštrachali jsme totiž, které celebrity si navzájem nemohou přijít na jméno a na společenských akcích je musí usazovat dost daleko od sebe. 

A tím samozřejmě nekončíme. Chystáme pro vás i zbrusu nový kvíz, kde si budete moci oprášit své znalosti zeměpisu, naučíme vás ošidit ombré hairstyle a přineseme zajímavosti ze světa sexu a vztahů. 

BTW, málem bych zapomněla – i tento týden pro vás máme skvělou soutěž. Vyhrát můžete kosmetický balíček Eucerin. Tak zkuste své štěstí!

Krásný týden s námi! A nezapomeňte nám napsat, co byste na Femině rádi viděli, četli, zkusili. 

16.3.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist