[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte skvělé hračky pro děti!

Najít pro děti opravdu chytrou zábavu, když na ně z televize útočí čím dál větší nesmysly, se může zdát skoro nemožné. Ale nenechte se mýlit. Opak je pravdou. Stále ještě existují hry, které děti budou nejen bavit, ale které je také něco naučí. A právě o ty jsme pro vás společně se společností Scio připravili soutěž!

Emušáci – Ferda a jeho mouchy (pro děti od 4 – 10 let)

Komplet na rozvoj emoční inteligence u dětí. Jeho součástí je pohádková knížka s návodem pro rodiče, plyšová hračka žabáka (personifikuje hlavního hrdinu pohádek a usnadňuje interakci s knihou). Dále komplet obsahuje plyšovou mucholapku a plyšové mouchy, kdy každá z nich má výraz tváře odpovídající pocitu, který znázorňuje: osamocení, radost, smutek, hněv, zvědavost, ale i žárlivost, zvědavost i důvěru. Děti mohou mouchy používat v reálném životě, vzít si je s sebou například na hřiště či k doktorovi a beze slov tak prozradí rodiči, jak se cítí. Pohádky věcně doplňují otázky a náměty k rozhovorům s dětmi. Pro děti a rodiče, kteří si rádi aktivně hrají, jsou v knize připraveny i další aktivity, třeba hraní scének, ve kterých si mohou nacvičit zvládání konkrétních emocí v bezpečném prostředí domova.   Kniha pohádek s metodikou pro rodiče vznikla ve spolupráci pedagogů, dětských psychologů i rodičů s dětmi.

Akce ostrov

Akce ostrov je stolní hra, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti a schopnosti potřebné pro zápis dětí do první třídy, například rozpoznávání velikosti, délky, množství a barev. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj řečových dovedností. Hráči sledují příběh ztracených mladých výzkumníků na zapomenutém ostrově. Po cestě nalézají stopy ztracené výpravy (karty) a popisují je. Pravidla hry je možné všemožně měnit a modifikovat.

Pecka pro děcka všecka

Jedná se o originální soubor aktivit, úkolů, her a pomůcek pro děti ve věku 4-6 a 7-10 let, který si mohou vzít rodiny s sebou na dovolenou či výlet. Pecka umožňuje dítěti objevovat svět i sebe. Rozvíjí dovednosti řešení problémů, zejména vede dítě, aby řešení nalezlo samo. Během plnění aktivit se děti dozvídají nové informace a zábavnou formou rozvíjejí konkrétní dovednosti (pohyb, logika, tvořivost, paměť, mezilidské vztahy, vyjadřování i orientaci). Část úkolů plní děti samy a část s rodiči, kamarády nebo sourozenci.

A právě tyto hry spolu s námi teď můžete vyhrát. Soutěžíme o 3x originální soubor aktivit Pecka, o 1x Akci Ostrov a 1x o Emušáka. 

Soutěžit můžete od pondělí 24.2.2014 do neděle 2.3.2014.

Nápovědu najdete na stránkách www.scio.cz.

Výherci:

Emušák :

Eva Kovaříková

Akce Ostrov:

Ivana Plechatá

Pecka:

Hana Prečová

Pecka:

Jana Vyskočilová

Pecka:

Jitka Lakatová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

24.2.2014 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist