[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte Skipasy do areálu Přívrat!

Vybíráte rodinnou zimní dovolenou? Chcete si ji v klidu užít i s vašimi dětmi? Tak to nejvhodnější místo je Skiareál Přívrat nedaleko Ústí nad Orlicí. Za všechny výhody, které skiareál nabízí, jak pro dospělé, tak zejména pro děti, obdržel na konci roku 2011 ocenění v rámci kampaně Sítě mateřských center o.s. Společnost přátelská rodině (Family Friendly Society).

V areálu se nachází čtyři sjezdovky určené pro začínající ale i pokročilé lyžaře. Součástí areálu je samozřejmě dětská sjezdovka, která je součástí dětského světa PINGUin parku. Délka dětské sjezdovky je 50m. Sjezdovka má vlastní provazový vlek a lyžařský kolotoč, který je vhodný pro nejmenší začátečníky, kteří si zde osvojují začátky lyžování a to zejména popojíždění na rovině a ovládání lyží do zatáček.

Skiareál má vlastní lyžařskou školu, kde se dětem i dospělým věnuje individuálně lektor s licencí APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování ČR. Vaše dítě může o víkendech v areálu navštěvovat také lyžařskou školku, kde se výuka odehrává formou hry. Nepopiratelnou výhodou školy je, že rodiče získají 2 hodiny volného času zcela pro sebe. Cena za 2 hodiny ve školce je jen 250 Kč. Každý student má svou „žákovskou knížku“ Která jej motivuje k dalšímu postupu.

Skiareál Přívrat má vlastní půjčovnu vybavení a ski servis, kde lyže nebo snowboard navoskují a případně profesionálně seřídí. V areálu také funguje úschovna lyží.

Přívrat nenabízí jen skvělé lyžování, ale nabízí i nevšední zážitky k odreagování. Za vyzkoušení rozhodně stojí jízda sněžnou rolbou jen za 150 Kč.

Pokud si chcete užít zimní dovolenou v klidu, pohodlí a v přátelském prostředí se svou rodinou, neváhejte a přijeďte do Přívratu.   V areálu Ski Přívrat myslí na všechno a tak zde například naleznete kromě vždy čistého sociálního zázemí i místnost pro nejmenší děti i s přebalovacím pultem.

A spolu s námi si právě tento týden můžete zasoutěžit hned o 10 čtyřhodinových Skipasů. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí. 

Soutěžit můžete od pondělí 10.2.2014 do neděle 16.2.2014.

Nápovědu najdete na http://www.ski-privrat.cz/

Výherci: 

Romana Zemanová

Barbora Klejchová

Jana Štěpničková

Dana Kápičková

Jana Cvetlerová

Hana Vopálková

Milan Herka

Michaela Šímová

Tereza Cízová

Jana Dvořáková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

10.2.2014 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist