[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte kurz kreslení pravou hemisférou v hodnotě 2000 Kč!!!

Myslíte si, že neumíte kreslit? Přesvědčíme vás o opaku… …protože jediné, co ke kreslení potřebujete, je váš mozek. V tom jsou ukryty všechny vaše schopnosti, celý váš potenciál. Rozděluje se na pravou a levou mozkovou hemisféru a každá z nich má na starosti jinou oblast naší osobnosti.

V levé hemisféře jsou uloženy ty racionálnější věci jako fakta, čísla, myšlení či logika. Pomocí ní vnímáme čas a prostor. Je to právě ta polovina mozku, pomocí které se učíme ve škole, kde jsme nuceni poslouchat učitele a zapamatovat si, co říká. Levá mozková hemisféra je ta hravější, ta nevinnější. Máme v ní uschovány pocity, emoce, fantazii, intuici i kreativitu. Dokud jsme ještě děti, je pravá hemisféra tím, co používáme nejčastěji. Proto je právě dětský pohled na svět často označován za nevinný…a krásný. Pro děti nemá fantazie hranice, v jejich světě není nic nemožné. Čím jsme starší, tím racionálněji a „rozumněji“ jsme nuceni přemýšlet.

       

1. den                                   2. den

Společnost nás nutí řídit se pravidly a upřednostňovat své ego. Pravou hemisféru čím dál více odsouváme do pozadí, necháváme její hlas postupně slábnout, až téměř utichne. A to je velká škoda. Mnohým z vás se jistě stalo, že vám někdo (rodiče, učitel, spolužáci) řekl, že neumíte vůbec kreslit. Že byste toho měli nechat a zaměřit se raději na něco jiného. Taková slova zraňují naše ego a my si do levé mozkové hemisféry uložíme přesvědčení, že na to prostě nemáme, že nám chybí talent a basta.

    

        1. den                                       2.den

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou, které pořádá Pavla Macháčková, jsou tu proto, aby vás osvobodily od utkvělých představ o vlastní neschopnosti, aby vám pomohly rozvinout váš potenciál, protože ať tomu věříte nebo ne, vy ho máte. Ano, opravdu. Žádné „Neumím“ nebo „Nedokážu“ nehraje roli. Důležité je tu jen „Chci“. V těchto dvoudenních kurzech se může každý přesvědčit, že umí kreslit. Nepotřebujete k tomu nic jiného, než dvě ruce a chuť to zkusit. Pavla, která se kreslení věnuje celý život a samotnému kreslení pomocí pravé mozkové hemisféry se věnuje již 8 let, k tomu říká, že účastníci jejích kurzů odcházejí domů překvapeni, až šokováni tím, co dokáží a jak krásně umí kreslit, přestože do té doby byli přesvědčeni, že jich se nic takového netýká.

    

        1. den                                         2. den

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou vám pomohou otevřít a odblokovat vaši kreativní část mozku, a propojit ji s tou levou, která vám doteď tvrdila, že to nedokážete. Takové propojení pomáhá nejen kreslení, ale také vám zvedne sebevědomí. Podpoří vaše tvůrčí schopnosti i v dalších oblastech života, osobních i pracovních. Kurzy se ukázaly jako velmi prospěšné například i pro dyslektiky či dysgrafiky, kteří byli po kurzu také schopni kreslit jako kdokoli jiný. Zlepšení pocítili i takzvaní „věčně začínající studenti“ cizích jazyků, kterým otevření pravé hemisféry pomohlo při učení.Ať je vám 15 nebo 70 let, neváhejte si vyzkoušet, co všechno dokážete. Kurzu se mohou účastnit již děti starší devíti let.

Každý kurz probíhá 2 dny (v sobotu a neděli), a to od 10 do 18 hodin. Za 2000 korun tak dostanete 16 hodin intenzivního tréninku vaší kreativity a fantazie, včetně všech kreslících pomůcek. A právě o tento kurz si s námi můžete právě teď zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí. Hned tři soutěžící se budou moci těšit z výhry. Kurzy se konají po celé republice.

Soutěžit můžete od 10.6.2013 do 16.6.2013.

Nápovědu najdete na stránkách www.cary-mary.cz.

Výherci: 

Helena Cardova

Romana Jiránková

Iva Bradáčová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


PřihlášeníRegistrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

10.6.2013 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist