[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte celodenní plavbu lodí!

Přemýšlíte, kam letos na dovolenou? A co třeba vynechat útrpné cestování autem, či zdlouhavé cesty letadlem a vydat se na dovolenou na lodi? Rozhodně si odnesete super zážitek.

Zážitková dovolená

Dovolená na lodi má svoje kouzlo pro stále větší okruh lidí, a to nejen kvůli dostupnějším cenám. Úžasné zážitky – To je bezesporu to nejzajímavější, co jachtaře na jejich dovolené potká. Každý den se můžete vykoupat v jiné zátoce, obdivovat krásy přírody nebo povečeřet výborné speciality v jiném přístavu. Zažít ten pocit, kdy se vítr opře do plachet a loď poslušně vystřelí kupředu je lákavé pro stále větší počet Čechů, kteří tvoří stále významnější část klientely charterových společností především ve Středomoří.

Sami nebo s kapitánem 

Češi začali objevovat kouzlo námořního jachtingu zhruba před dvaceti lety a jejich počet stále roste. Každoročně si dokonce několik desítek z nich udělá i kapitánský průkaz, který je opravňuje k samostatné plavbě na moři po celém světě. Další stovky až tisíce českých turistů si pak kapitány krátkodobě pronajímají i s lodí.

Nejoblíbenější destinací našinců je tradičně Chorvatsko, i když je nutno podotknout, že zájem o tuto lokalitu postupně klesá. Na významu v posledních letech nabývají jiné středomořské lokality jako je například Řecko, Itálie nebo Francie a především jejich romantické ostrovy.

Rodinná dovolená

„Postupně také mizí zakořeněná představa, že dovolená na plachetnici je nebezpečná a určená jen pro partu drsných chlapů. Čím dál častěji se z lodí ozývá dětský smích i vyprávění prarodičů.“ prozrazuje Daniel Jelínek a dodává, že pro některé zahraniční důchodce je dokonce typické, že se na léto odstěhují na jachtu, se kterou brázdí Středozemní moře. Jejich děti a vnoučata je pak navštěvují podle domluvy ve vytipovaných letoviscích. Postupně se tento způsob trávení dovolené šíří Evropou a stává se čím dál oblíbenější.

Ubytování na lodi je letos levnější než pobyt v hotelu

„Například velmi oblíbené plachetnice pro 6 až 8 lidí se letos dají vypůjčit už od 1.000 euro za týden, což je zhruba 50 % z obvyklých ceníkových cen. Pokud to rozpočítáte na počet osob a dní, zjistíte, že pobyt na plachetnici vyjde minimálně o polovinu levněji, než ubytování v hotelu.“ Komentuje letošní cenovou válku charterových společností Daniel Jelínek z www.chatanavode.cz.

Přesně to byl jeden z důvodů, proč podobnou nabídku využil i pan Vladimír z Českých Budějovic. „Mám tři malé děti, a když jsem si spočítal náklady na dovolenou v Itálii, došel jsem k závěru, že ubytování na lodi je pro nás cenově výhodnější a pro děti rozhodně zajímavější. Sice to letos nebude na žádné dlouhé přeplavby, zato budou děti stále na čerstvém vzduchu, vydovádí se ve vodě i na pláži a společně si užijeme především moře, kvůli kterému tam jedeme. Jachtu tentokrát využijeme spíš jako luxusní hausbót se vším komfortem, nechybí zde plně vybavená kuchyňka, sprcha, toaleta, tři oddělené kajuty či společný obývací prostor.“ 

A vy si s námi právě teď můžete zasoutěžit o vyhlídkovou plavbu na lodi pro tři osoby. Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít trochu toho pověstného štěstí můžete vyhrát plavbu na lodi Venus 22 po Slapské přehradě. Cena obsahuje plavbu od hráze Slapské přehrady od 10.00 do 16.00 včetně kapitána a pohonných hmot. Termín je třeba stanovit dohodou, maximální termín, do kdy je třeba cenu vyčerpat je 15.9. 2013.

Soutěžit můžete od 8.7. do 15.7.2013.

Nápovědu najdete na stránkách www.chatanavode.cz.

Výherce: 

Lucie Břoušková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

8.7.2013 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist