[Ukončeno] Soutěžte s námi a vyhrajte beautycycle™ Nálepky na nehty!

Hvězdy jako Rihanna, Beyoncé a Katy Perry si pečlivě hlídají styl svých nehtů – a čím odvážnější design, tím lépe. Že to znamená hodiny v nehtovém studiu? Vůbec ne. Tyhle ultracelebrity si nehty prostě nalepí a je to. Je to jednoduché a zvládnete to vmžiku. Nyní je o tyto elegantní nehtové fólie doplněna také výrobková řada beautycycle.

Korálově rudé koktejlové šaty? Boty na podpatku s flitry? Nebo načechraný účes ve stylu 80. let? Hvězdy neustále mění svůj styl a udávají trendy, ať už se jedná o nejnovější módu, retro styl nebo jejich mix. Všem se nám to moc líbí – ale pak si jako vždy oblečeme umírněné šaty, naneseme lesk na rty v tělové barvě a podle toho zvolíme lak na nehty. Pěkně nenápadně a co nejpřirozeněji. Někdy ale máte chuť na změnu a chcete svůj styl trochu zdramatizovat. A tady je jako obvykle první Hollywood. Hvězdy jako Rihanna ozvláštňují svůj styl nekonečnou škálou nehtových fólií, které jsou tak rozmanité a individuální jako ony samy.

Podtrhněte svůj vzhled nehtovými fóliemi beautycycle

Řada beautycycle Colour inspirovaná hvězdami přidala tento nezbytný doplněk do svého portfolia – v designech Wind, Crocodile a Damask. Díky snadnému použití jsou vinylové nehtové fólie pro značku perfektním doplněním. Stačí si vybrat vhodnou velikost, přiložit fólii na nehet, přehnout přes okraj a upravit pilníkem. Hotovo máte za několik minut – v porovnání s několikahodinovou profesionální manikúrou neuvěřitelný výsledek. Hodí se pro všechny (nejsou nutné předchozí zkušenosti), kdo chtějí svým nehtům vdechnout osobitost.

A my jsme pro vás připravili soutěž, kde může hned pět šťastných výherců získat balení tří sad těchto trendy nehtových fólií beautycycle (16 nálepek na nehty v designech Wind, Crocodile a Damask)  vhodnotě 810 Kč. Soutěžit můžete od 6.5.2013 do 12.5.2013.

Nápovědu najdete na www.amway.cz

 Výherci:

Kateřina Rohošková

Samanta Kroková

Lenka Koucká

Eva Helešicová

Anna Juříková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


PřihlášeníRegistrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

6.5.2013 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist