[Ukončeno] Soutěžíme o set Vileda Ultramat TURBO

Jaro je konečně tady a s ním i teplé a slunečné dny. Ale za dveřmi jsou také Velikonoce a s nimi i tradiční jarní úklid. Letos se na něj ale připrav, ať ho máš co nejrychleji za sebou a můžeš si užívat pohody v přírodě. K tomu ti pomůže i pomocník, o který tento týden soutěžíme.
soutez-vileda-femina-1100x618.jpg Zdroj: www.vileda.cz

Ultramat Turbo musíš mít

Proč? Protože ti ulehčí vytírání a usnadní úklid. Jde o set plochého mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Ale zapomeň na složité vkládání mopu do koše, jde to snadno stejně jako samotné ždímání. Dokonale vyždímaný mop pak za sebou nechá podlahu, která velmi rychle uschne. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. A potěší tě, že díky dvěma druhům vláken si skvěle poradí nejen se zaschlými nečistotami, ale také zbaví podlahu šmouh a mastnoty. Návlek pak jednoduše hodíš do pračky.

Je vyroben z recyklovaných materiálů a tak nezatěžuje tolik naše životní prostředí, a to se počítá. Navíc nabízí kvalitní teleskopickou tyč, kterou si můžeš upravit přesně podle své velikosti. Kýbl je lehký, takže se s ním snadno budeš pohybovat po celém bytě a ani schody ti nebudou dělat problémy.

Je to skvělý pomocník, co říkáš? Nás v redakci baví hodně. Pokud bys jej chtěla také vyzkoušet, máš jedinečnou možnost, zkus si o Vileda Ultramat Turbo zasoutěžit v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování. Výhru máme připravenou hned pro tři výherce.

Soutěžit můžeš od pondělí 25. 3. do nedělní půlnoci 31. 3. 2019.

Nápovědu najdete na stránkách shop.vileda.cz

Výherci

Věra Zelenková
Tereza Řezaninová
Miroslava Kdýrová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

25.3.2019 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist