[Ukončeno] Soutěžíme o set plochého mopu s kbelíkem Ultramat TURBO od Viledy

Situace kolem nás je teď hodně napjatá a spousta z nás zůstala doma, pracuje z domova nebo prostě čerpá povinné volno. A to je možná skvělý čas vrhnout se na jarní úklid. A pokud k tomu chceš toho správného pomocníka, pojď si spolu s námi tento týden o set plochého mopu s kbelíkem Ultramat Turbo od Viledy zasoutěžit.
soutez-vileda--1100x618.jpg Zdroj: www.vileda.cz

Být doma znamená nejen mít víc času na své blízké, knihy nebo filmy, které jsme si už dlouho slibovali přečíst nebo zkouknout, ale také dost času na úklid a protřídění věcí po zimě. A to se hodí, co říkáš?

Pokud se do úklidu hodláš vrhnout taky, pak by se ti určitě hodil šikovný pomocník v podobě mopu s kbelíkem Ultramat Turbo. Co všechno umí? Návlek je tvořen dvěma druhy vláken, první z nich jsou mikroaktivní a poradí si s mastnotou a všemi šmouhami, druhá vlákna jsou abrazivní a odstraní dokonale i zaschlou špínu. Navíc se ti bude líbit vylepšené vkládání mopu do ždímacího systému a velmi jednoduché ždímání mopu pomocí pedálu. Podlaha je pak velmi rychle suchá a nehrozí žádný úraz.

Bavit tě bude také to, že už nemusíš máchat ruce ve vodě. Nebo to, že si můžeš teleskopickou tyč přizpůsobit přesně své výšce. Délka je variabilní až do maxima 125 cm. Kbelík je lehký, takže se snadno přenáší a poradí si s ním třeba i děti, které se nudí a budou ti chtít určitě pomoci. A nemusíš se bát je nechat vytírat, protože šikovný kbelík i tvar ždímače zabraňuje vystříknutí vody při ždímání.

Jakmile bude úklid hotov, můžeš jednoduše sundat potah a hodit ho do pračky na 60 °C. Jen se vyvaruj použití aviváže a sušičky. To proto, aby si vlákna zachovala svoji funkčnost.

Tak co říkáš? Nalákali jsme tě? Pak si pojď spolu s námi zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. Výhru máme připravenou hned pro tři výherce.

Soutěžit můžeš od pondělí 23. 3. do nedělní půlnoci 29. 3. 2020.

Nápovědu najdeš na stránkách shop.vileda.cz.

Výherci:

Jana Zoulová
Marie Truksová
Jana Hlaváčová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.3.2020 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist