[Ukončeno] Soutěžíme o produkty pro tvou krásu Hyaluron N-Medical

Také řešíš každičkou přibývající vrásku a máš pocit, že věk prostě nezastavíš? To určitě ne, ale stárnutí rozhodně můžeš zpomalit. A pomoci ti k tomu může i naše soutěž.
soutez-hyaluron-1100x618.jpg Zdroj: N-Medical

Hydratovaná pokožka je krásná a mladistvá. Jenže teplé počasí pleti příliš nesvědčí a ani nošení roušek jí ke kráse nepomůže. Jak jí ale dodat dostatek vláhy, když pitný režim nestačí? Odpovědí za milion je kyselina hyaluronová.

Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně, jako jedna z hlavních složek kloubní tekutiny, dále je na sliznicích a samozřejmě také v kůži. S přibývajícím věkem jí v těle ubývá. Po 40 roce už jí máme dokonce o polovinu méně, než potřebujeme. V 60 letech už nám zbývá asi jenom 10 %. A tak je na místě ji organismu dodávat.

Každá z nás zná nějaký ten kosmetický přípravek s kyselinou hyaluronovou. Možná ale nevíte, že je nejlepší kombinovat vnější a vnitřní užívání. Kombinované podávání zajistí, aby byl efekt silnější. Hyaluron N-Medical je doplněk stravy pro vnitřní užívání obsahující 100% čistou bioaktivní kyselinu hyaluronovou ze Švýcarska. Vyrábí se v Hradci Králové a dostane se všude tam, kam se už krém nedostane. Rychle vstřebává do organismu a je skvělý pro boj s vráskami a s věkem. Užívání je příjemný ranní rituál pro každou z nás.

Obsah: 100 ml

Cena: 1460 Kč

A právě o balíček s produkty N-Medical si spolu s námi tento týden můžeš zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 1. června do nedělní půlnoci 7. června 2020.

Nápovědu i více informací najdeš na webových stránkách shop.n-medical.cz/

Výherci:

Hana Frauenterková
Marie Lohynská
Simona Ročárková​​​​​​​

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

1.6.2020 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist