[Ukončeno] Soutěžíme o balíčky z Biopekárny Zemanka

Mlsáš ráda a kvalitně? Pak už určitě znáš produkty z Biopekárny Zemanka, a pokud ne, tak je nejvyšší čas se s nimi seznámit. A možná právě tím, že vyhraješ jeden ze soutěžních balíčků a sama si na některém z jejich výrobků pochutnáš. A věř, nebudeš litovat.
soutez-zemanka-1100x618.jpg Zdroj: Biopekárna Zemanka

Biopekárna Zemanka peče podle vlastních tradičních ověřených receptur a ingredience, které u toho používá, jsou v bio kvalitě. Dobroty od Zemanky tak neobsahují žádné umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. A protože u pečení myslí na všechny své zákazníky, nabízí také speciální řadu produktů bez lepku, pro vegany nebo pro děti do jednoho roku. Velká část sušenek pečených v Zemance ale neobsahuje ani laktózu nebo vejce a některé sušenky jsou slazeny pouze přírodními sladidly (agávový, rýžový, datlový nebo javorový sirup).

Specialitou Zemanky je cirkulární pečivo. V posledních dvou letech spolupracuje s Plzeňským Prazdrojem, UGO, IKEA, mamacoffee a nejnověji také s Costa Coffee a pomáhá jim zpracovat jejich „zbytkové suroviny“. Díky této spolupráci už vznikly třeba báječné krekry s mlátem, s červenou řepou a mrkví, sušenky s dužinou z jablek nebo výborné sušenky s kávovou sedlinou, které můžete ochutnat i v IKEA nebo ve zmíněných řetězcích kaváren.

Biopekárna Zemanka je na trhu už od roku 2006 a spoustu jejich dobrot je možné koupit už i bez obalu (v e-shopu na www.biopekarnazemanka.cz, v mnoha bezobalových obchodech po celé ČR nebo třeba v pražském hypermarketu Albert na Chodově).

8. dubna otevřela Biopekárna Zemanka také svůj úplně první kamenný obchod. Najdeš ho v Praze v obchodním domě Kotva a kromě toho, že je možné zde zakoupit celý jejich sortiment, je možné tu i nejoblíbenější sušenky a krekry ochutnat.

A právě o produkty Biopekárny Zemanka si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 25. 4. do nedělní půlnoci 1. 5. 2022. 

Nápovědu najdeš na stránkách www.biopekarnazemanka.cz.

Výherce:

Lenka Barnišinová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

25.4.2022 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: dětipro děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist