[Ukončeno] Soutěžíme o lepicí pásky Scotch 3M

Ráda zdobíš a balíš dárky? Pak tě určitě potěší naše soutěž o sadu lepicích pásek Scotch 3M.
baleni-darku-scotch-tape-1100x618.png Zdroj: scotch 3M

Dárky pod stromkem jsou nezaměnitelným obrázkem Vánoc a zároveň jedním z vrcholných momentů Štědrého večera. S nadílkou si spojujeme očekávání a kouzlo neznámého. Velký podíl na svátečním dojmu mají dekorace a krásně zabalené balíčky s dárky. A právě proto technologická společnost 3M vyvinula sadu lepicích pásek, které pomohou dekoratérům jak zkušeným tak i těm méně zručným.

Scotch lepicí pásky jsou díky své kvalitě pojmem, není se proto co divit, že výrobce nabízí různé druhy pásek se specifickým zaměřením a užitím. Ať už je to lepicí páska lesklá, oboustranná, popisovací či neviditelná, všechny mají společné to, že dobře drží. Díky dávkovači odpadají obvyklé patálie s nůžkami a slepenou páskou. Seženete je v běžných papírnictvích a e-shopech s kancelářskými potřebami.

Páska pro dárkové balení

Kreativní duše, které si s balením dárků rády vyhrají, jistě ocení pásku určenou přímo pro balení dárků. Pracovně se jí říká „neviditelná“, a to proto, že její okraje jsou tak tenké, až se páska na dárkovém papíru skoro ztrácí. Saténový povrch dává dárkovému balení hladký, luxusní vzhled.

Oboustranná páska

Neviditelného spojení se dá docílit také oboustrannou páskou, která drží papír zespodu. Mnohem častěji se využívá k dodatečnému dekorování – spolehlivě přichytí stužky nebo třeba textilní lemování. V oblibě jsou také dekorace s využitím dalších ozdob, jako například různé větvičky, šišky, ptáčci. Silná oboustranná páska zajistí, že dekorace při převozu dárku nespadne.

Univerzální páska

Kdo balí dárky jednou do roka, pro toho bude praktičtější univerzální lepicí páska. Neznamená to, že by byla úplně obyčejná, ve svém názvu má „magická“, a to proto, že s ní lze v domácnosti dle libosti kouzlit. Spolehlivě drží, dobře splyne s povrchem a navíc se na ní dá psát. Skvěle se tak hodí na štítkování – což o Vánocích přijde vhod zejména u pestře vzorovaných dárkových papírů, kdy hrozí, že se jméno obdarovaného ztratí v dekoru.

Lesklá páska

Křišťálově průsvitná páska se hodí jak pro balení dárků tak drobné opravy v domácnosti i v kanceláři. Její lesklý povrch se perfektně hodí k lesklým balicím papírům. Kvalitní lepidlo nevysychá, vydrží opravdu dlouho a páska ani časem nezežloutne.

Jak soutěžit?

Také ráda balíš a zdobíš dárky? Pak si zkus o balíček lepicích pásek Scotch 3M zasoutěžit, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. Výhru máme nachystanou hned pro 5 soutěžících. 

Soutěžit můžeš od čtvrtka 20.12. do konce roku, tedy do 31.12. 2018.

Správnou odpověď je možné najít na facebookové stránce 3M Česko: https://www.facebook.com/3MCzech/

Výherci:

Jaroslava Jouzová
Alena Hájková
Pavel Preč
Miluše Šafránková
Karla Balejová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

20.12.2018 9:00| autor: Redakce
Více o tématu: dekorace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist