[Ukončeno] Soutěž: Vyhrajte zářivé stropní dekorace

Přes den téměř neviditelné, zato v noci zářivé jako noční obloha plná hvězd. Vyhrajte i vy kouzelné stropní dekorace od firmy Hvězdné stropy!

Firma se jmenuje Hvězdné stropy a s jejím sympatickým majitelem Martinem Falcem jsme se sešli vyzvědět všechny detaily.

Hvězdné stropy – zajímavý název. Co přesně nabízíte?

Pohled na rozzářenou noční oblohu je kouzelný zážitek a to nabízíme i my. Snažíme se vytvářet zajímavé návrhy jak pro děti, které mají rády motivy hvězdných válek, víly, planety, mléčné dráhy a hvězdy, tak i pro dospělé, kteří jistě ocení fantazijní motivy nočních měst a podobně. Každá malba je unikát.

Znamená to, že vše děláte ručně?

Ano, vše je originální ruční tvorba.

Jak to dlouho trvá?
Strop standardní velikosti trvá 4 až 5 hodin. V nabídce máme i složitější motivy, které trvají okolo 7 hodin. Jedná se však o naši specialitu. Přes den je na stropě vidět letní obloha a v noci se na stejném místě objeví seskupení hvězd.

Takže se musí vyklidit pokoj a..
Ne, ne, vůbec. Jediné, co je nutné, je odstranit hračky ze země dětského pokoje. Nátěr nekape a rychle schne. Drží na 90 procentech stropů a nevadí mu ani členitost, naopak vesmírné motivy lépe vyniknou. Aby byl kontrast noční oblohy ještě efektnější, nanáším nátěr na světlé stropy.

Přes den tedy běžně není nic vidět?

Běžné návrhy vidět nejsou. Nátěr je neškodný a hlavně neviditelný. Nabíjí se ze slunce a  po zatemnění, zatáhnutí žaluzií a rolet se nátěr rozsvítí. Zářit vydrží přibližně 7 hodin.

Je součástí nátěru fosfor? Nebo třeba hvězdičky?

Ne, nic takového. Nemohu prozradit vše 🙂 ale fosfor součástí nátěru není a samozřejmě ani fosforové hvězdičky a jiná zvířátka, která se dají koupit v papírnictví jako samolepky. Toto je speciální nátěr a vše se ručně maluje, jak už jsem zmínil v úvodu.

Dokážu si to představit nejen v dětském pokoji, ale třeba i v koupelně, relax ve vaně plné bublinek a nad hlavou hvězdné nebe, nebo i v pracovně. Lépe by se přemýšlelo..
Hvězdné stropy se hodí kamkoliv. Nezapomenutelný zážitek však mají děti, když se strop poprvé rozzáří. Do pokojíčků se těší a proto odpadá přemlouvání, nebo strach ze tmy. Hvězdné stropy jsou také vhodné do pokojů lidí trpících v noci úzkostí a klaustrofobií. Stropy plné hvězd si  u nás úspěšně razí cestu do mateřských školek nebo kosmetických a masážních salónů. V Irsku, kde hvězdné stropy provozujeme už několik let,  jsou vítanou dekorací diskoték, hudebních klubů a meditačních spolků.Kolik takový strop s hvězdami stojí?

Ceny, akční nabídky a další informace si můžete přečíst na hvezdnestropy.cz. Ke shlédnutí je zde i video.

Je možné zářící strop někde vidět, než se rozhodnu pro aplikaci doma?
Jistě. Zájemci si mohou hvězdný strop prohlédnout v showroomu na Letné. Mohou si tak zvolit ten nejvhodnější motiv, nebo množství zářících prvků

SOUTĚŽ!

Nádherný Hvězdný strop nebo Zářivou lampu můžete právě teď vyhrát! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď najdete na www.hvezdnestropy.cz

Výherci soutěže:

Irena Jansová, Praha – hvězdný strop
Světlana Ptáčková, Kladno – zářivá lampa

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

23.3.2011 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist