[Ukončeno] Soutěž: Vyhrajte luxusní zeštíhlující krém CLARINS!

Clarins se zrodil v roce 1954 z vášně jednoho muže jménem Jacques Courtin-ClarinsJeho zájem o estetiku dal vzniknout značce, která chápe, že pro ženy jsou problémy spojené s krásou stejně důležité jako zdraví..

Díky originálnímu přístupu, pečlivému výzkumu a respektování žen je značka Clarins od roku 1990 nejprodávanější selektivní kosmetikou v Evropě.
Produkty jsou složeny exkluzivně z rostlin a díky speciálním aplikačním metodám se dokážou postarat o všechny komplikace, které se spolu s krásou mohou vyskytnout.
V roce 2009 uvádí Clarins revoluční produkt na celulitidu, pevnou a pružnou pokožku a “high definition” kvalitu pokožky. Nový High Definition Body Lift navazuje na celosvětový úspěch a více než 3 miliony prodaných kusů svého předchůdce. 8 rostlinných složek, 3 patenty a 2 hlavní inovace pracují na odbourávání podkožního tuku ještě daleko lépe, jeho textura je více než smyslná díky obsahu mikro-kuliček a po aplikaci speciální metodou se cítíte jako po dlouhé procházce v chladné vodě.
 
Pokud to s hubnutím myslíte vážně, má pro vás Clarins kompletní kůru s několika jedinečnými produkty. S jejich pomocí bude vaše cvičení daleko příjemnější a samozřejmě efektivnější.
Produkt zaměřený vyloženě na odbourávání tukové zásoby se jmenuje Créme Masvelt, zdatně mu sekunduje Addition Concentré Minceur jehož silnou zbraní je možnost smíchání s jakýmkoli jiným tělovým přípravkem Clarins. Od oteklých a bolavých nohou vám odpomůže energetizující emulze Lait Jambes Lourdes a den můžete příjemně zakončit doladěním vašich křivek při sprchování či koupeli za asistence sprchové/koupelové pěny Bain Minceur.
Soutěžní otázka:
Jak se jmenoval předchůdce produktu High Definition Body Lift?
a) Total Body Lift
b) Liquidating Body System

c) Cellulite Body Shape

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@femina.cz pod heslem CLARINS do 10.3.2009. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu pro zaslání výhry..
Více na: www.optimumdistribution.cz/
2.3.2009 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: clarinsTéma soutěž

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist