[Ukončeno] Soutěž s námi o set třásňového mopu a kbelíku Vileda Turbo

Jestli je něco, co má většina z nás žen za nepříjemnou povinnost, která nás moc nebaví, pak je to úklid. A tak se snažíme, abychom si ho zjednodušily, jak nejvíc to jde. Skvělým pomocníkem ti přitom může být i set mopu a kbelíku Turbo od Viledy, o který si s námi v tomto týdnu můžeš zasoutěžit.
soutez-turbo-vileda1-1100x618.jpg Zdroj: vileda

Chystáš party, na poslední chvíli se ti na návštěvu ohlásila tchyně, partner pozval neplánovaně na večeři své kolegy… Je nám jasné, že okamžitě zpanikaříš. Nejen, že musíš stihnout připravit pohoštění, ale také nablýskat byt. S pohoštěním ti může pomoci blízká restaurace, s úklidem praktický set třásňového mopu a kbelíku Turbo od Viledy.

Vychytávky, co tě budou bavit

Třásňový mop tvoří dva druhy třásní: bílé třásně ze 100% Microfibre si poradí s běžnou špínou, červené třásně z abrazivního materiálu i s tou nejodolnější špínou jediným tahem. Mop je určen pro všechny typy tvrdých podlah, které nikdy nepoškrábe. Ždímání je díky šlapacímu pedálu velmi snadné a ty tak nemusíš při mytí podlahy používat rukavice a děsit se rozmáčených rukou. Navíc je podlaha velmi rychle suchá. Kbelík je lehký, takže s ním můžeš snadno manipulovat a přenášet ho z místnosti do místnosti bez větší námahy. I vylévání vody je snadné. Speciální čelní otvor zajistí, že nebudeš vodu lít všude kolem.

Mop má trojúhelníkový tvar, takže se s ním snadno dostaneš do každého rohu a podlahu vytřeš opravdu dokonale. Navíc nástavec lze prát v pračce až na 60 °C. Jen si dej pozor, abys nepoužila aviváž a ani do sušičky na prádlo ho určitě nedávej. Bavit tě bude také teleskopická tyč, u níž si můžeš nastavit délku přesně podle tvých potřeb.

S mopem Turbo od Viledy bude úklid už vždycky jenom zábava. A právě o tento mop si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. Výhru máme připravenou hned pro tři výherce.

Soutěžit můžeš od pondělí 2. 9. do nedělní půlnoci 8. 9. 2019.

Nápovědu najdeš na shop.vileda.cz.

Výherci:

Dana Matysíková
Ivo Jouza
Petra Gebauerová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

2.9.2019 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: podlahy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist