[Ukončeno] Soutěž s námi a oslaď si konec prázdnin s čokoládou z CARLY!

Čokolády není nikdy dost a to zejména té kvalitní. Přestaňte se tedy stresovat z příchodu babího léta a udělejte si chvíli pro sebe a vaši oblíbenou čokoládu. Je jedno, zda upřednostňujete mléčnou, hořkou nebo bílou, v balíčku od čokoládovny CARLA naleznete od každé něco a ještě milou barevnou pozornost pro děti.

Víte, že oblíbená čokoláda vypovídá o povaze člověka podobně jako rozdělení na krevní skupiny, znamení zvěrokruhu nebo numerologie? I když při výběru čokolády hraje nemalou roli aktuální rozpoložení a chuť na sladké, obecně každý preferujeme určitý typ čokolády. Pokud si zapamatujete tyto tři jednoduchá pravidla, dokážete kamarádce i na poslední chvíli koupit vhodný čokoládový dárek.

Introvertky volí bílou čokoládu

Typicky se jedná o holku, kterou snadno přehlédnete, obtížně si vybavíte její jméno a nepamatujete si, odkud byste ji mohli znát. Tuto křehkou, ale čistou duši potěšíte nejlépe bílou čokoládou. Bílá čokoláda se vyrábí z kakaového másla, ale na rozdíl od mléčné neobsahuje kakaovou hmotu. Naopak je v ní sušené mléko a cukr.

Cílevědomá holka nejčastěji sáhne pro hořkou čokoládu

Tento typ holky si hlídá štíhlou linii, zajímá se o trendy ve zdravé výživě a místo čokoládových kousků obvykle křoupe zeleninu. O různých druzích čokolády toho ovšem moc neví, pro ni existuje jen jediná – kvalitní hořká čokoláda. Rozlišuje jedině mezi stupni “drsnosti”, tedy podílu kakaa. Nejčastěji ulítává na 70% čokoládě.

Stejně všichni milujeme mléčnou čokoládu

Bez ohledu na počasí, problémy v práci nebo doma, mléčná čokoláda je ta, která nám vrátí dobrou náladu. Ten lahodný pocit, když se pomalu rozpouští na jazyku, nelze ničím nahradit. No a co, že má více kalorií než hořká. Pokud si jdeme pokecat s kamarádkou, chceme si to užít. Navíc, čokoláda obecně obsahuje prospěšné látky: hořčík, který je dobrý na mozek a flavonoidy, což je druh antioxidantů, které obsahuje například i zelený čaj. S mléčnou čokoládou jednoduše chybu neuděláte.

Čokoládovna CARLA připravila pro deset z vás lákavý balíček obsahující novou tenkou čokoládu v mléčné, hořké a bílé variantě a balení čokoládových omalovánek. Přímo od výrobce víme i malé tajemství, že do nových čokolád přimíchává také špetku toho nejkvalitnějšího kakaa označovaného jako Fino de Aroma. Jen asi 6 -7 % celosvětové produkce kakaa může být označeno jako Fino de Aroma a v Česku s touto vzácnou surovinou pracuje pouze čokoládovna CARLA.

Soutěžit můžeš od pondělí 7.9.2015 do nedělní půlnoci 13.9.2015. 

Správnou odpověď nalezneš zde: Carla Chocolate

Výherci:

Petra Kučerová

Milan Herka

Dagmar Poláková

Miluše Sirůčková

Václav Schebelle

Věra Vetešníková

Michaela Šímová

Lenka Kindlová

Ivan zavadil

Juliana Šurkovská, Ing.

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

7.9.2015 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist