Šokující! Bizarní sexuální rekordy, které nepochopíš

Máš pocit, že tvůj milostný život je tak trochu nuda? Buď ráda! Ono všechno lepší než potkat nějakého rekordmana z tohoto žebříčku… Tak schválně, tušíš, kolik měří nejdelší penis na světě? Kuriozit jsme ale našli mnohem víc. Radši si sedni!

Sex je disciplína, ve které není o nevšední zážitky nouze. Pár takových neobyčejných případů jsme objevili a musíme uznat, že některým se zasmějeme, ale nad dalšími zůstává doslova rozum stát. Je něco takového vůbec možné? No údajně jo! Tady je hitparáda největších sexuálních bizarností. Možná se u nich začervenáš!

Nejdelší mužské nádobíčko

V téhle kategorii jsou hned dva kohouti na jednom smetišti. Dlouhou dobu se zabydlel na první příčce Američan Jonah Falcon, ke kterému byl Bůh opravdu štědrý (nebo měl smysl pro humor). Jeho chlouba měří úctyhodných 34 centimetrů. Jednoho dne se však zjevil Mexičan Roberto Esquivel Cabrera a dožadoval se spravedlnosti. Vytasil úd délky 48 centimetrů, váhy 0,9 kilogramů a hned bylo jasno, kdo je tady king.

Mexičan se dokáže svým dárečkem plácnout i po čele. Jako fakt! Což je asi to jediné, co se s tím dá dělat. Podle jeho slov před ním ženy berou nohy na ramena. Divný, co? Aby mohl svůj nástroj ukazovat a nikoho tím nepohoršoval, navlékne punčochu a jde se. Tady je důkaz! Hodně divná novodobá „celebrita“.

Nejkratší mužské nádobíčko

Říká se, že na velikosti záleží. Když jde o milimetry, tak na tom vážně něco bude. Podle Guinessovy knihy rekordů tady vede penis, o kterém bychom mohli s nadsázkou říct, že vlastně nestojí ani za řeč. Měří totiž 1,15 centimetru. Nutno dodat, že ve ztopořeném stavu. Jejda!

Mimochodem, nedávno o sobě zpěvák Enrique Iglesias prohlásil, že jeho pohlavní orgán by klidně mohl být nejmenším na světě. Škoda, že neprozradil konkrétní rozměry, mohl se dostat do téhle tabulky.

Nejhutnější nálož spermatu

Že polykat sperma je zdravé, o tom se mluví už dlouho. Někteří ho dokonce považují za elixír mládí. Toho se nejspíš držela Američanka Michelle Monaghan. Nešťastnice navštívila lékaře s ukrutnými bolestmi břicha. Když došlo na vypumpování žaludku, ukázalo se, že v útrobách se skrývá 0,8 litru tohoto „životabudiče“. To byla ale žízeň, panečku! A když už jsme u žen, i další jobovka stojí za zmínku!

Největší poštěváček

U něžného pohlaví také padají čísla, nad kterými nemůžeme jinak než kroutit hlavou. Ve Vídni byl v roce 1938 studován poštěváček jedné dámy. Ten, kdo se tohoto úkolu zhostil, musel mít pocit, že má rozbité pravítko. Konečné číslo bylo 30 centimetrů. No, tak to je fakt mazec. Tenhle gigantický poklad by určitě našli i slepí milenci.

Nejhlubší vagína

Když se do ženského lůna dají ponořit i lokty, asi je něco špatně, ne? Podle dochovaných záznamů má největší slastná propast 48 centimetrů. Jiné zdroje zase uvádějí jistou Angličanku, která do své svatyně v klidu naskládá 84 mincí. Tomu říkáme prima pokladnička. Ovšem s hygienou to asi nebude úplně to pravé.

Nejšílenější orgasmus

Přihlédneme-li k faktu, že některé smolařky nezažijí vyvrcholení ani jednou za celý život, má jistá Američanka skutečný dar. Absolutního milostného ráje dosáhla celkem 234krát. Ptáš se, jestli za týden? Co tě nemá, musíš ještě přitvrdit. Za 60 minut! Těžko říct, jestli je tohle zemětřesení ještě příjemná záležitost. Pro všechny účastníky. Vedle téhle dračice bychom bydlet fakt nechtěli!

Nejbrutálnější masturbace

Oblíbené hobby každého mladíka? Ruka v kalhotách a tradááá! Jenže co někdo dělá raději pěkně v soukromí, jiný ukazuje na obdiv naprosto veřejně. Na jednom sexuálním maratonu zaměřeném právě na onanii Japonec Masanobu Sato vytřel zrak všem soutěžícím. Se svou pravačkou úspěšně cvičil 9 hodin a 58 minut. To je výdrž!

Nejlevnější prostitutka

Navštěvovat nevěstince pěkně leze do peněz, tedy pokud si panáček hodlá vyhodit z kopýtka několikrát za měsíc. To ovšem neplatí na hranicích Bangladéše s Indií, konkrétně ve městě Petrapole. Tam jsou taxy poněkud smířlivější. Ať už máš jakýkoliv tip, vsadíme se, že se ani zdaleka neblížíš realitě. Místní „obchodnice“ si účtují za své služby něco kolem deseti korun. Trochu smutné, což…

Který rekord tě nejvíc překvapil? Napiš nám o tom, těšíme se na příspěvky v diskuzi! Jo a ještě jedna věc… Jak rychle bys utíkala, kdyby na tebe někdo vytasil penis o velikosti jednoho centimetru?

Foto: shutterstock.com

4.5.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist