Slavné straky. Tyto celebrity byly nachytány při krádeži

Jedna jde po špercích, druhá si do kabelky strká raději líčidla. Co je to ale proti třetí, která ujíždí od benzinky s kradeným zapalovačem? Jo, i v Hollywoodu a v těch nejvyšších hvězdných kruzích se loupí ostošest!

celebrity-kradez-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Populární osobnosti si na nedostatek finančních prostředků vážně stěžovat nemohou. Vždyť vydělávají astronomické částky, o kterých se „obyčejným smrtelníkům“ střední třídy ani nezdá! Jenže bacha – to, že je někdo bohatý, ještě neznamená, že nemá zlodějské ambice. Zapomněly snad tyto slavné podvodnice u pokladny zaplatit, nebo je lákal spíš adrenalin zakázaného ovoce? Těžko soudit. Každopádně těchto pět pokusů o trestný čin skončil nejen fiaskem, ale i pořádnou ostudou. Do které známé tváře bys to fakt neřekla?

Winona Ryder ráda šperky. Ale bez účtenky

Winona Laura Horowitz – ano, tak zní její pravé jméno, zaměstnala policisty v roce 2001. Herečka si jednoho osudného dne vyrazila na nákupy do čtvrti luxusních obchodů v americkém Beverly Hills. Na tom by ještě nebylo nic tak divného, kdyby si ovšem pohotový hlídač nevšiml, že fešanda vybrané kousky „nenápadně“ strká do kabelky.

Winona není žádná troškařka, neboť málem zcizené šperky a doplňky měly hodnotu bezmála 115 tisíc korun. Následný soud jí přišil loupež i vandalismus, a kočka mohla děkovat všem svatým, že se z hrozícího vězení jako zázrakem vykroutila. Samozřejmě jen díky šikovným právníkům, kteří její „výpadek“ nějak okecali.

Lindsay Lohan, želízka kvůli náhrdelníku

Téměř profesionální průšvihářka má už ve věznici své čestné místo. Bývalá modelka, herečka a popová zpěvačka je totiž v cele předběžného zadržení jako doma. Žádný div, když věčně řídí opilá a způsobuje dopravní nehody, od kterých bez pardonu ujíždí! Ovšem v roce 2011 byl důvod jejího dalšího zatčení docela jiný. Lindsay vynesla z jednoho luxusního klenotnictví náhrdelník za 50 tisíc korun. Asi si myslela, že když ho schová pod rolák, nikdo si toho nevšimne. Chyba lávky, prodavačkou přivolaní strážníci herečku rázem dopadli a v poutech odvedli tam, kam lupiči patří – pěkně do chládku.

Amanda Bynes. Ta, co má na hlavě nejen máslo

Tak tohle asi nepobereš. Další VIP kapsářka, která se snažila zmizet bez placení jako pára nad hrncem, je hvězda filmů pro náctileté. Co vlastně „čmajzla“? To je na celé věci asi to vůbec nejdivnější. Před třemi lety si vybrala v obchodě klobouk za 200 dolarů, což je něco kolem 4 tisíc korun. Jenže pravděpodobně si doma nějakým nedopatřením „zapomněla“ peněženku! Jako málo to není, ale pro člověka, který se skoro celý život pohybuje před kamerou, by přece tahle částka neměla být sebemenší problém, no ne?! Tak asi jo… Ale co, krade se i více nepochopitelný sortiment. Následující řádky jsou toho důkazem…

Britney Spears potřebovala vlasy a oheň. Rychle

Zpěvačka a absolutní vítězka mnoha hudebních cen také nemá svědomí zrovna nejčistší. I Britney se dopustila trestného činu – a také pochopila, že za blbost se platí. Stalo se to v roce 2007, kdy se v samotném srdci Hollywoodu pokusila o krádež paruky. Nutno dodat, že hrozba v podobě přivolaných policistů ji nakonec donutila falešnou hřívu „zacálovat“. Ovšem diva to při odjezdu z místa činu vzala ještě přes benzinovou stanici, kde údajně zcizila obyčejný modrý zapalovač. Tak asi měla naspěch, že… A u pokladny byla nejspíš hodně dlouhá fronta!

Megan Fox. Trable s make-upem

Na obhajobu téhle herečky a jedné z nejkrásnějších žen vůbec musíme říct, že v tomto případě se pravděpodobně jednalo o čistě mladistvou nerozvážnost. V jednom televizním rozhovoru se Megan nedávno přiznala, že ve svých asi patnácti letech „šlohla“ značkový make-up. Nenechaví novináři se však nenechali opít rohlíkem, protože ji okamžitě konfrontovali sdělením, že v tu dobu už si kráska přivydělávala modelingem. Tak proč krádež? Toť otázka…

Která loupež tě nejvíce překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. My teda hodně kroutíme hlavou nad tím zapalovačem… Každopádně kromě šperků, paruk a líčidel se v Hollywoodu kradou i jiné věci – třeba písničky. Které celebrity byly nařknuté z odcizení nějakého songu? To zjistíš ve videu.

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

22.1.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist