Sladká vůně prázdnin, cestování a zábava aneb Nový týden s Feminou!

Taky máš pocit, že prázdniny mají svoji nezaměnitelnou vůni? Jakmile konečně začnou, ve vzduchu je cítit dobrodružství, vůně dálek, táborových ohňů a nesmělých lásek. Tuhle vůni prostě miluju a kdyby to bylo možný, nachytala bych si ji do lahve a pak bych si k ní voněla, když venku začne být lezavá zima. Teď ale nebudeme myslet na zimu, prázdniny jsou konečně tady a s nimi i spousta zábavy. Stejně jako s Feminou.

 

Po stopách hereckých hvězd

Ani o prázdninách tě nenecháme vydechnout, a když už je před námi to cestování, našli jsme pro tebe super místa, kam vyrazit na dovolenou. A nebudou to místa ledajaká. Na těch, která ti ukážeme, jsi mohla potkat Leonarda DiCapria nebo slavného Vinetoua. Navštívili jsme totiž místa, kde se natáčely slavné filmy. 

Žhavé letní lásky 

S cestováním a dovolenými jsou neodmyslitelně spojeny také letní lásky. Horké slunce, bělostné pláže, svůdní muži – to je přímo vražedná kombinace a jen málokterá z nás jí dokáže odolat. Jenže zklamání, které s odjezdem z prázdnin přichází, je pak často velmi bolestivé. My pro tebe máme super manuál, jak si užít letní lásku a nepřivézt si z dovolené zlomené srdce. 

Pokud chceš, aby tvá letní láska přežila i první podzimní dny, pak ti určitě přijde vhod náš článek, ve kterém ti ukážeme celých třináct chyb, kterých se dopouštíme hned v začátku vztahu. A nezapomínáme ani na tvou krásu v letních měsících. Tentokrát si vezme na paškál nadměrné pocení a najdeme pro tebe několik způsobů, jak se ho zbavit jednou provždy.

Zábava a soutěž

Pro všechny ty, které si zamilovaly naše kvízy, máme dobrou zprávu, i tento týden máme pro tebe jeden nachystaný. Už jsme tě testovali ze všeho možného, a tento týden si tě vyzkoušíme, jak se vyznáš v němých tvářích. A jasně, že s námi můžeš opět i soutěžit. Tentokrát si můžeš vysoutěžit relaxační set od ALPY. 

I první prázdninový týden bude s Feminou pořádně nabitý, tak si ho užij na sto procent!

29.6.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist