Situace se stupňuje a opravdu si nevím rady…

Dobrý den, snad Vám tento článek nebude znít směšně a pokusíte se mi z pohledu muže napsat svůj názor. Jsem ve vztahu cca 3 měsíce s přítelem (37let), musím říci, že po všech stránkách si vyhovujeme a doplňujeme. Po celé měsíce jsem s ním v jeho domě. V sousedství jsou jeho kamarádi a kamarádky s dětmi, se kterýma mě seznámil. A v jedné takové rodince mají 14letou dceru. Která z mého hlediska vyvolává mezi mnou a přítelem stálé neshody. Když jsem upozornila poprvé přítele – jak to vidím já (44let) jen mi řekl, že je to nesmysl………ale situace se stupňuje a opravdu si nevím rady. To, že slečna v jeho přítomnosti se snaží být v jeho nejužší těsnosti jsem nějak začala přehlížet, letmé doteky také. Přítel má dvě dcery ve střídavé péči, takže pro mě ranní vstávání a příprava snídaně atd.. Proč tato poznámka? Jelikož své děti ( 4 a 8 let) a 14letou slečnu vozí do školy. Stalo se, že počmárané auto srdíčky s ním nedělalo nic, ale já to poněkud nemohla přehlédnout. Takže z mého hlediska slečna je zamilovaná „snad platonicky!!!“…….situace se vyhrotila o víkendu. Byli jsme na návštěvě u rodičů té 14leté slečny a dohromady jsme hráli stolní společenské hry. Popíjeli jsme vínko a slečna colu. Alkohol dělá své a nějak jsem neukočírovala své emoce, když jsem zjistila, že milá slečna má nohu v klíně mého přítele. Tak jsem ji před rodiči řekla, zda si dělá srandu, všichni na mě jen zírali. Utekla jsem i když vím, že to byla chyba a měla jsem tuto situaci dořešit se všemi účastníky. Mé pocity z dané situace zde snad popisovat nebudu. Doma jsme se s přítele pohádali a nechce více se mnou na toto téma hovořit. Jen mi říká, jak mohu žárlit na 14letou holku. V počátku našeho vztahu mi i četl její SMS jak si slečna přála , aby přilétl podkrovním oknem a políbil ji na dobrou noc atd……..Vím, že rodiče s ní mají problémy, kde maminka ji chtěla vzít do psychologické poradny, ale zda tam byli nevím. Řekla jsem příteli, že by vše měl říci rodičům, ale odpověděl, že nic řešit nebude a že se mu to i líbí, jak se k němu chová ta „slečna“…….Můžete mi prosím napsat Váš názor. Děkuji za brzkou odpověď.

Odpověď

Ahoj,
tak to je docela mazec. Ta slečinka je opravdu na návštěvu nějakého odborníka, ale nejvíce by jí pomohl pořádný výprask od rodičů. Puberta má různé podoby, ale tohle už je extrém. Je docela podivné to, že se to tvému příteli líbí. Pokud mu strčí taková puberťačka nohu do klína a on to neřeší, tak na tom má částečný podíl viny a to by měl řešit! Jinak si docela koleduje o pořádný průšvih! Já v tom nevidím platonické zamilování, ale účelné svádění a následky si moc nedokážu představit. Pokud by k něčemu došlo, tak to je vážně na kriminál. Tvůj přítel by se měl probudit a zůstat nohama na zemi! Já  bych asi nečekal na to, jestli to přítel řekne rodičům, ale na tvém místě bych šel za její matkou a promluvil si s ní o tom, protože pokud ji chtěla hnát do psychologické poradny, tak tohle už jí asi přesvědčí a bude konat. A tvému příteli bych dal nůž na krk, protože tohle se může líbit snad jen pedofilům...Taky stojí za zváženou, jestli chceš žít v takovém vztahu, který je teprve na začátku, protože po třech měsících si zjistila toto a kdo ví, co se vyklube dál. Já bych to hodně zvážil!

6.5.2019 6:00
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist