Silvestrovský týden s Feminou!

Už je to tak. Vánoce jsou za námi! Taky ti přijde, že ten shon, spěch, pečení, uklízení, nakupování a balení dárků trvalo mnohem déle, než samotné užívání si? Co naděláme, před námi je už jen silvestrovská oslava a pak zase čekat celý rok na tenhle nádherný čas.

Silvestr budiž pestr

Přiznávám bez mučení, že Silvestr moc nemusím. Líbí se mi, jak člověk prochází v každém věku fázemi, kdy tento den buď miluje, nenávidí nebo mu je jedno. Když mi bylo pět, neměla jsem ponětí o tom, že nějaký Silvestr existuje. Když mi bylo deset, těšila jsem se, že tentokrát opravdu vydržím vzhůru až do půlnoci a natřu to tak staršímu bráchovi. Ano, hádáš správně, vytuhla jsem krátce po desáté. 🙂 V patnácti byl Silvestr středobodem celých svátků. Nejvíc práce mi dalo přesvědčit rodiče, že už jsem dost stará na to, abych ho mohla oslavit sama s partou kamarádů. A byla jsem pěkně načuřená, když mi to dovolili jen do půlnoci. (Btw, svého za pár dní patnáctiletého syna bych nepustila nikam ani náhodou. :-))

Od patnácti byl Silvestr super den, který stál za to. Vymýšleli jsme různé akce, jednou jsme ho trávili na chalupě, jindy na zábavě, další rok na mejdanu, jeden rok jsme ho dokonce strávili v autě cestováním. Pak přišlo období mateřské a najednou nebyla na paření až do rána energie. Koneckonců nikdo za mě druhý den nemusel přebalovat, kojit, vařit…

Dnes jsem zpět ve své pětileté fázi, Silvestr je mi jedno. Vím, že je, vím, že ten den nedávají nic pořádného v televizi, vím, že bude o půlnoci randál takový, že budeme muset být hodinu zavření s naší Bellou v garáži, aby se nebála. Ale na nějaké velkolepé mejdany mě neužije. Asi stárnu nebo co? Pomooooc!

Ať už máš silvestrovskou noc připravenou jakkoliv, my ti v redakci přejeme, aby se ti vydařila přesně podle tvých představ. Abys do nového roku vstupovala v pohodě, bez opičky na zádech a bolavé hlavy a aby ten tvůj nový rok byl jen plný zdraví, štěstí, lásky, pohody, radosti a smíchu a pracovních i osobních úspěchů!

28.12.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist