Šílené sexuální rekordy, kterým snad ani nebudeš věřit

Jak dlouho si žena dokáže uchovat své panenství? Ať už je tvůj odhad jakýkoli, garantujeme ti, že se ani zdaleka neblíží realitě. Dalším neuvěřitelným faktem je, že člověk může zažít i 200 orgasmů denně!

rekordy-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

V chytrých encyklopediích bychom se dočetli, že rekord je označení pro nejlepší výsledek v nějakém oboru lidské činnosti, přičemž na tento termín narazíme nejčastěji v oblasti sportu. Takže ano, podle všeho je tedy sex oficiálně prohlášen za sportovní disciplínu, v níž není o různá prvenství nouze. Které milostné rekordy doposud pořádně zahýbaly světem?

200 orgasmů denně. I to je možné

Co si budeme vykládat, žhavé vyvrcholení je pomyslnou třešničkou každého pohlavního styku. Umíš si ale představit, že by se taková „věc“ děla naprosto samovolně a bez varování? To musí být peklo! Své o tom ví třicetiletá Britka Sarah Carmen, která prožívá v průměru 200 orgasmů denně. Pokud ti to přijde jako naprosté sci-fi, je na místě vysvětlit, že dotyčná trpí poměrně vzácným syndromem permanentního vzrušení, které je způsobeno překrvováním pohlavních orgánů. Chuděra, že?

Masturbace? Ta se protáhne i na hodiny

Nejen v Evropě, ale i v zemi vycházejícího slunce mají zajímavou erotickou „celebritu“. Jedná se o japonského občana Masanoba Sato, který ve svém „oboru“ zatím nenašel konkurenci. Mladík se v roce 2009 zúčastnil masturbačního maratonu v americkém San Franciscu, jehož cílem je získávání peněz na charitu a zvyšování povědomosti o této sexuální aktivitě. Týpek s rukou v kalhotách, vyzbrojen odhodláním, motivací a erotickými časopisy, vydržel bez dvou minut celých deset hodin. No vida, je to už devět let a stále ho nikdo netrumfnul!

Prsa, co váží jako člověk

Nejsi tak docela spokojená s velikostí svých ňader? Buď za ně ráda, ať už jsou jakákoli. Nebo bys měnila s šedesátiletou Američankou Annie Hawkins, jejímž těžkým údělem jsou prsa vážící 50 kilogramů? Jedná se o skutečně největší přírodní vnady na světě, o kterých je zmínka i ve známé Guinessově knize rekordů.

Pane jo, tahle dáma si zaslouží respekt, protože po letech trápení se dle vlastních slov prý naučila mít své „přednosti“ ráda, takže o plastické operaci, jež by je zmenšila, ani neuvažuje. Mrkni na video, to fakt mluví za vše…

Panenství je třeba si hýčkat. Ale jak dlouho?

Představ si, že i odpírání sexu má svůj vlastní rekord. Postarala se o něj americká důchodkyně Clara Meadmore, která před nedávnem skonala ve věku 108 let. Ta prý za celý svůj život neměla pomyšlení ani na vážné vztahy, ani na fyzické projevy lásky. Raději se věnovala zahradničení, vaření a četbě, přičemž místo muže se zalíbením poslouchala rádio. Taky možnost, a je fakt, že tohle zařízení se dá kdykoli vypnout.

Erekce? S tou je občas potíž

Sexuologové se shodují, že některému muži pomohou k erekci pouhé vteřiny, zatímco jinému nepostačí ani hodiny usilovného snažení. Jisté prameny uvádějí, že doposud ta nejdelší erekce trvala 29 dnů, nicméně nutno dodat, že v tomto případě se nejednalo o přirozený jev, nýbrž o bolestivé ztopoření penisu, a tedy nemoc zvanou priapismus. Za mnohem adekvátnější tedy lze považovat vítězství britského čtrnáctiletého chlapce, kterému erekce trvala šílených sedm hodin. No jo, pornografické filmy nemají v rukou dospívajících vážně co dělat…

A který rekord nejvíce vykolejil právě tebe? Sděl nám to v diskuzi pod článkem, budeme se těšit na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com

29.10.2018 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist