Šílené: Jak a s kým to dělají úchyláci…

Komu vášeň v srdci hárá, tomu není pomoci, zpívá se v trampské odrhovačce. Bohužel často není pomoci ani těm, kteří zahořeli milostnou vášní k tak podivným objektům, jakými jsou figurína z výkladní skříně nebo zeď. Přiblížíme si pět nejpodivnějších příkladů – ale pozor, článek je jen pro silné nátury!

Muž a figurína
Ženské z masa a kostí ho asi nechtěly, tak se americký chlapík jménem Dauveed rozhodl oženit s figurínou. Svatba proběhla v červnu 2009 v Los Angeles za přítomnosti médií, které šťastný snoubenec přizval. A aby dokázal, že to se svou „novomanželkou“ myslí vážně, vodil ji s sebou po celém Hollywoodu. Není však jisté, zda k sobě dotyčný jen nechtěl připoutat pozornost a stát se aspoň na chvíli slavným. V oblasti nejslavnější továrny na sny se podobných snaživců pohybují jistě mraky.

Žena a zeď
To paní Eija-Riitta z Německa má svou vášeň potvrzenou lékařem. Už na konci 70. let jí byla diagnostikována nevšední sexuální porucha: paní Eiju-Riittu eroticky přitahují neživé předměty, zvláště pak zdi a ploty. Berlínská zeď byla láskou na první pohled. Eija-Riitta se do ní zamilovala už v sedmi letech, kdy ji spatřila v televizi. Od té doby sbírala její obrázky a šetřila peníze, aby ji mohla navštívit. V roce 1979 se za ni provdala a přijala příjmení „Berliner-Mauer“ (Berlínská zeď). Dokážete si představit, jak plakala o deset let později, když jí manželského druha při revoluci zbořili. Dneska je už s tím prý srovnaná a šťastně randí s plotem své zahrádky.

[[related]]

Muž a koně
Ano, tohle je nechutné. Ale zároveň i hodně smutné. O to smutnější, že se těmto aktům neoddával zvrácený člověk se sníženou inteligencí, ale letecký technik působící u společnosti zvučného jména. Američan Kenneth Pinyan se nechával natáčet na video při styku s hřebci, jeho úchylka se mu ale stala osudnou. Jeden z koňů mu způsobil těžké poranění análního otvoru a protože se pan Kenneth styděl jít s takovým zraněním na pohotovost, po několika hodinách zemřel na vnitřní krvácení.

Muž a mumie
Nekrofilie je úchylka poměrně známá, není však zase až tak běžné, aby se někdo do mrtvoly přímo zamiloval a žil s ní pod jednou střechou, jako by byla jeho manželkou. Radiolog německého původu Carl Tanzler stanul na počátku 40. let před americkým soudem, kam ho zahnala sestra zesnulé tuberkulózní dívky Eleny Milagro. Zjistila totiž, že Carl ukradl její tělo, s pomocí tehdy dostupných lékařských prostředků ho udržel pohromadě a žije s ním ve „hříšném svazku“. Obžalovaný byl nakonec propuštěn na svobodu bez trestu, ale případ ještě dlouho plnil stránky bulvárních plátků.

25.7.2011 2:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist